Партнерська програма ePochta

Хочете отримувати «довічну» комісію від продажів? Все, що вам потрібно зробити, це приєднатися до нашої партнерської програми. Це дуже просто і абсолютно безкоштовно! Що може бути краще? Ми хочемо, щоб ви просували наші продукти та отримували серйозний дохід.

Наша партнерська програма унікальна. Кожен партнер є незамінним членом нашої команди.

Після того як ви приєднаєтеся до нас, ви повинні будете помістити посилання на вашому сайті, яке буде направляти клієнтів на наш сайт. Людина, що прийшла за партнерським посиланням, оплачує певний товар, а ви отримуєте винагороду за кожну продажу.

Все що вам потрібно зробити, це зареєструватися на http://www.massmailpartner.com . Вам на вказану електронну адресу прийде повідомлення із особистим партнерським посиланням, яке ви можете надсилати  потенційним клієнтам, зацікавленим у наших продуктах.

Переваги партнерської програми:
висока ставка комісії – 30%
простий, точний і надійний механізм відстеження продажів
«Довічний» дохід з усіх майбутніх покупок ваших клієнтів
10-рівнева реферальска програма
високий рівень конверсії (50% відвідувачів встановлюють безкоштовну версію, а 7% купують продукт)
легка у використанні і зручна панель управління
наявність менеджера партнерської програми
10 років на ринку
Розмір комісій та виплат

Програма передбачає виплати до тих пір, поки ваш клієнт буде здійснювати покупки нових програм або послуг.

Виплати проводяться банківським переказом, чеком через Moneybookers або Paypal. Увійдіть в вашу партнерську панель, перейдіть до розділу «Мій профіль» і вкажіть дані для виплат. Ми виплачуємо комісії раз на місяць, 15го числа або на наступний день.

Приєднуйтесь до нашої програми!

Зареєструйтесь прямо зараз і опублікуйте ваше партнерське посилання там, де його можуть побачити потенційні клієнти: на веб-сайті, блозі або форумі.

Повідомте менеджеру партнерської програми URL сторінки, де розміщено посилання, і отримайте приємну винагороду – 10 $ на рахунок на додачу до бонусу 10 $, які ви отримаєте просто за те, що зареєструвались. Наша програма ідеально підходить для тих партнерів, які націлені на довгострокове співробітництво.

Менеджер партнерської програми оперативно дасть відповіді на усі ваші запитання. З ним завжди можна зв’язатися по Skype / ICQ або email.