Дилерська програма

Хто такий дилер?

Дилер – фізична або юридична особа, яка продає копії наших продуктів своїм клієнтам.

Чому саме ви повинні стати дилером?

У вас є власна база клієнтів і ви хочете напряму продавати їм програмне забезпечення, минаючи наш сайт? Дилерська програма – ідеальний варіант для вас. Ви зможете самостійно продавати наші програми і виписувати своїм клієнтам ліцензії на них.

Крім того, ви будете встановлювати ціни на нашу продукцію самостійно (вони можуть бути вище або нижче, ніж на нашому сайті).

Скільки коштує ліцензія для дилера?

Ми надаємо нашим дилерам знижку на ліцензії в розмірі 30%. Іншими словами, ви зможете купувати наші продукти за 70% вартості. Чим більше ви продаєте – тим більше стає знижка. Зв’яжіться з нами для отримання більш докладної інформації.

Кредити

Для того, щоб взяти участь у нашій дилерській програмі, вам потрібно буде зробити початковий внесок у AtomPark Software Inc. Дана сума буде зарахована на ваш рахунок. Мінімальна плата за реєстрацію відсутня. Всі внесені гроші йдуть на купівлю ліцензій. Новий внесок потрібно робити лише тільки тоді, коли гроші на рахунку закінчаться. Внести оплату ви можете за цим посиланням https://secure.avangate.com/order/checkout.php?PRODS=2598656&QTY=100&CART=1

Після цього ми створимо ваш дилерський аккаунт. Цей процес може тривати до 2-х робочих днів.

Підтримка

Компанія AtomPark Software займається вирішенням усіх технічних питань, у тому числі і виправленням помилок. В обов’язки всіх учасників нашої партнерської програми також буде входити підтримка і консультація клієнтів із наших продуктів. Підтримка має надаватися мовою країни дилера.

Міжнародна дилерська програма

В обов’язки іноземних партнерів входить:

  • Переклад нашої продукції на вашу рідну мову
  •  Створення веб-сайту для розповсюдження продуктів (ми надаємо шаблон)
  • Підтримка ваших клієнтів

Всі вищезазначені дії значно збільшать обсяг ваших продажів, тому що кожен клієнт, який купує програму, буде переключатися на рідну мову і здійснювати оплату за вашими платіжними посиланнями. Ми також розмістимо на усіх сторінках сайту посилання на ваш веб-сайт, що збільшить ваш трафік і, відповідно, популярність!

Якщо у вас виникли питання щодо нашої дилерській програмі, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером:  sg@atompark.com