/uk/email-marketing-programmy/

ePochta Studio

9-в-1 програма для email маркетингу

 

Успішне просування компанії за допомогою email маркетингу потребує застосування безлічі інструментів. Це і програма для управління email адресами, і програма для перевірки їх на існування, а також різне програмне забезпечення для створення, відправлення та відстеження email розсилки.

Пошук відповідних інструментів, як правило забирає багато часу і коштів. Тому ми об’єднали всі необхідні інструменти email маркетингу в одному інтерфейсі програми ePochta Studio! Це комплексне рішення для email маркетингу, що здатне зробити ваш електронний маркетинг ефективнішим, простішим та швидшим.

ePochta Studio – це комплекс програм для email маркетингу. Комплекс містить 9 різних за функціоналом програм, які спрямовані на організацію маркетингової кампанії з мінімальною витратою часу та зусиль. До того ж, у процесі роботи з ePochta Studio, користувач має можливість повною мірою контролювати весь процес.

Переваги продукту

ams-vista

Створення листів і їх відправка

Розширений функціонал продукту дозволяє імпортувати списки розсилки, створювати унікальні email повідомлення із використанням дизайнерських шаблонів, миттєво відправляти email повідомлення на об’ємний список одержувачів та відстажувати ефективність розсилки.

Читати далі

email_shablon

Контроль списків розсилки

Програма працює зі списками розсилки різних форматів, незалежно від кількості email адрес у кожному з них: об’єднувати, віднімати списки, сортувати email адреси та видаляти дублікати і т.д. Автоматична підписка клієнтів дозволяє підтримувати актуальність списків.

Читати далі

logo_extractor

Перевірка email адрес

Комплекс містить окрему програму для перевірки email адрес. Така перевірка складається із трьох етапів і дозволяє виявити існування домену та коректність email адреси. Програма автоматично визначає “мертві” контакти, які можна видалити під час експорту актуального списку.

Читати далі

Усі можливості »

Із чого розпочати створення email кампанії, працюючи із ePochta Studio

За кожним етапом роботи у ePochta Studio закріплена необхідна програма з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом та необхідним функціоналом.

Початок роботи

1 Завантажте ePochta Studio та створіть новий проект.
2 Імпортуйте email адреси.
3 Відредагуйте список розсилки.
4 Перевірте email адреси на існування.
5 Напишіть та надішліть email повідомлення.
6 Відстежуйте ефективність email кампанії.
За такі гроші і з такими можливостями аналогів просто не існує! До цього користувалися іншими подібними продуктами. Тому, можемо сміливо сказати, що ePochta Studio на голову вище всіх інших програм.  Читати далі »
Конюшенко Микола
За роки співпраці з вами переконалися у надійності та стабільності ваших продуктів. Успіхів у ваших нових розробках і починаннях! Читати далі »
Башинський Олександр
Спробуйте ePochta Studio вже сьогодні!

 

Усі необхідні інструменти email маркетингу в одній програмі!
Завантажте безкоштовну версію саме зараз!