/uk/email-marketing-programmy/znimky/

ES_main

 

Головне вікно програми представлене основним поле із розміщеними на ньому  проектами (якщо такі були створені) та панеллю управління із доступними функціями та налаштуваннями програми.

 

 

 

 

 

ES_project

 

Створення нового проекту починається із введення назви проекту.

Перший крок у процесі створення проекту – додавання і редагування email адрес, а також створення адресної книги для розсилки.

Окрім роботи з адресами, програма має усі можливості для створення та управління проектом email кампанії.

 

 

ES_emails

 

ePochta Studio підтримує можливість імпорту списку email адрес із різних джерел (локальні файли, буфер обміну або програми для пошуку email адрес).

 

 

 

 

 

 

ES_listmanager

Програма ePochta Studio повноцінно інтегрується із кожним продуктом лінійки ePochta, модуль якого вона містить у функціоналі.

Активуючи модуль, ви проводите необхідні операції, наприклад, щодо управління списком адрес, а потім повертаєтесь до програми ePochta Studio, щоб продовжити роботу із проектом.

Ви можете повернутися до головного вікна ePochta Studio у будь-який момент, клікнувши відповідну кнопку на панелі модуля.

 

 

 

ES_manual

 

Виникли питання щодо роботи з ePochta Studio?

Вкладка меню “Довідка” містить довідкову інформацію, що допоможе вам впоратися із завданням. Кожен модуль також включає індивідуальну довідку користувача, яку можна відкрити, натиснувши F1 під час роботи з модулем.

Якщо у вас залишились невирішені питання, можете звернутися до служби технічної підтримки.

 

 

ES_settings

 

Налаштування програми дозволяють налаштувати ePochta Studio максимально зручним для користувача чином.

Завдяки можливостям ePochta Studio, Ви завжди зможете слідкувати за новинами компанії та оновленнями продуктів ePochta.

 

 

 

 

ES_register

 

Для реєстрації програми ePochta Studio перейдіть у меню “Довідка”, натисніть кнопку “Реєстрація” та вкажіть реєстраційний ключ.

Придбати ключ реєстрації можна у вашому особистому кабінеті, або зв’язавшись із відділом продажу, співробітники якого допоможуть вам придбати ключ.

 

 

 

ES_status

 

ePochta Studio містить у собі 9 модулів. Кожен модуль реєструється і активується окремо. Переглянути статус реєстрації і версію будь-якого модуля можна у меню “Довідка”.

 

 

 

 

 

123456789

 

Слідкуйте за оновленнями на нашому блозі та новинами компанії не запускаючи браузер. Вся інформація відображається у вікні програми. Єдина та основна умова – відкрите підключення до Інтернет мережі.

За роки співпраці з вами переконалися у надійності та стабільності ваших продуктів. Успіхів у ваших нових розробках і починаннях! Читати далі »
Башинський Олександр
За такі гроші і з такими можливостями аналогів просто не існує! До цього користувалися іншими подібними продуктами. Тому, можемо сміливо сказати, що ePochta Studio на голову вище всіх інших програм.  Читати далі »
Конюшенко Микола
Спробуйте ePochta Studio вже сьогодні!

 

Усі необхідні інструменти email маркетингу в одній програмі!
Завантажте безкоштовну версію саме зараз!