/uk/email-rozsilka-programma/

ePochta Mailer

Відправка масових email повідомлень

Електронна пошта сьогодні широко застосовується маркетологами як один з найбільш продуктивних каналів комунікації з клієнтами. За допомогою відправки email повідомлень можна охопити величезну цільову аудиторію, швидко поширивши інформацію.

ePochta Mailer – професійна та ефективна програма для відправки масових email кампаній. Основні можливості цього інструменту становлять створення і відправка великої кількості email повідомлень на список розсилки будь-якого обсягу.

Переваги програми

camera_test_8196

Доставка в  папку “Вхідні”

Завдяки безлічі функцій, таких як персоналізація, використання спін-тексту, посилання відписки і віджетів соцмереж, ваші розсилки в великою ймовірністю потраплять в папку “Вхідні”.

Читати далі

performancesystemeos

Висока швидкість відправки

Програма відправляє з будь-якою швидкостю, яку підтримує ваш SMTP-сервер. Більше того, ви можете підключити необмежену кількість SMTP-серверів для ще більш швидкої доставки.

Читати далі

icontexto-aurora-folders-contacts_8740

Необмеже-
ний список розсилки

Програма не обмежує кількості отримувачів в одній розсилці: це може бути один, а можуть бути сотні тисяч клієнтів. Просто створіть вашу розсилку і відправте її всім!

Читати далі

Майстер відписки
Вбудований майстер відписки дає можливість працювати з формами відписки, коригувати завантажений список email адрес, або автоматично обробляти запити клієнтів, що надійшли вам на пошту, із проханням відписки .

Читати далі

registration

Баунси
Баунс – це зворотнє повідомлення з інформацією про некоректну або недійсну email адресу, яке відправляється сервером адресату. Програма розпізнає і видаляє такі адреси зі списків розсилки.

Читати далі

alert_2756

Спам-тест
Вбудований спам-фільтр Spam Assassin перевіряє повідомленя. Він аналізує їх на відповідність правилам та оцінює їх за шкалою балів. Чим нижче бал, тим більше шансів, що повідомлення буде доставлене у “Вхідні”.

Читати далі

Інші можливості »

Із чого розпочати роботу з ePochta Mailer?

Програма представлена ​​інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом для більшої зручності користувача. Створення, відправка та моніторинг кампанії виконуються у кілька кроків.

Початок роботи

1 Придбайте програму або завантажте демо версію.
2 Налаштуйте програму.
3 Створіть повідомлення (на основі готових шаблонів або сформувавши власний).
4 Завантажуйте список розсилки (підтримуються різні формати файлів).
5 Натисніть кнопку “Відправка” для відправка email розсилки.
6 Згенеруйте звіт.

ePochta Mailer

Програма працює у багатопотоковому режимі. Тому незалежно від повільного інтернет-з’єднання, тисячі ваших email повідомлень будуть відправлятися на електронні адреси клієнтів за лічені хвилини. Швидкість роботи ePochta Mailer не залежить від кількості email адрес у списку розсилки. Наші клієнти розсилають повідомлення на списки у 50,000, 100,000, і навіть 200,000 адрес. Під час завантаження списків користувачі програми не обмежуються у кількості та об’ємі email адрес.

Але варто пам’ятати, що відправка великої кількості повідомлень може бути розцінена як розсилка спаму. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб бути впевненими у доставці ваших повідомлень адресатам. Пам’ятайте, що ePochta Mailer підтримує роботу із необмеженою кількістю SMTP серверів та має гнучкі налаштування для доставки email повідомлень.

 

 

 

Сказати можу тільки хороше. Техпідтримка на високому рівні, на мої запитання відповідають у найкоротші терміни, і допомагають із вирішенням труднощів. Загалом, як я вважаю, найголовніше - техпідтримка. Все інше - це другорядне.  Читати далі »
Гаврилов Максим
За два роки експлуатації системи жодного разу не виникало ситуації, яка не була б вирішена оперативно і технічно бездоганно. Легко і приємно співпрацювати і спілкуватися з Вами! Читати далі »
Шумаков Сергій
Спробуйте ePochta Mailer вже сьогодні!

 

Створюйте, відправляйте та відстежуйте email кампанії.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!