/uk/email-rozsilka-programma/

ePochta Mailer

Відправка масових email повідомлень

Електронна пошта сьогодні широко застосовується маркетологами як один з найбільш продуктивних каналів комунікації з клієнтами. За допомогою відправки email повідомлень можна охопити величезну цільову аудиторію, швидко поширивши інформацію.

ePochta Mailer – професійна та ефективна програма для відправки масових email кампаній. Основні можливості цього інструменту становлять створення і відправка великої кількості email повідомлень на список розсилки будь-якого обсягу.

Переваги програми

camera_test_8196

Доставка в  папку “Вхідні”

Завдяки безлічі функцій, таких як персоналізація, використання спін-тексту, посилання відписки і віджетів соцмереж, ваші розсилки в великою ймовірністю потраплять в папку “Вхідні”.

Читати далі

performancesystemeos

Висока швидкість відправки

Програма відправляє з будь-якою швидкостю, яку підтримує ваш SMTP-сервер. Більше того, ви можете підключити необмежену кількість SMTP-серверів для ще більш швидкої доставки.

Читати далі

icontexto-aurora-folders-contacts_8740

Необмеже-
ний список розсилки

Програма не обмежує кількості отримувачів в одній розсилці: це може бути один, а можуть бути сотні тисяч клієнтів. Просто створіть вашу розсилку і відправте її всім!

Читати далі

Майстер відписки
Вбудований майстер відписки дає можливість працювати з формами відписки, коригувати завантажений список email адрес, або автоматично обробляти запити клієнтів, що надійшли вам на пошту, із проханням відписки .

Читати далі

registration

Баунси
Баунс – це зворотнє повідомлення з інформацією про некоректну або недійсну email адресу, яке відправляється сервером адресату. Програма розпізнає і видаляє такі адреси зі списків розсилки.

Читати далі

alert_2756

Спам-тест
Вбудований спам-фільтр Spam Assassin перевіряє повідомленя. Він аналізує їх на відповідність правилам та оцінює їх за шкалою балів. Чим нижче бал, тим більше шансів, що повідомлення буде доставлене у “Вхідні”.

Читати далі

Інші можливості »

Із чого розпочати роботу з ePochta Mailer?

Програма представлена ​​інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом для більшої зручності користувача. Створення, відправка та моніторинг кампанії виконуються у кілька кроків.

Початок роботи

1 Придбайте програму або завантажте демо версію.
2 Налаштуйте програму.
3 Створіть повідомлення (на основі готових шаблонів або сформувавши власний).
4 Завантажуйте список розсилки (підтримуються різні формати файлів).
5 Натисніть кнопку “Відправка” для відправка email розсилки.
6 Згенеруйте звіт.

ePochta Mailer

Програма працює у багатопотоковому режимі. Тому незалежно від повільного інтернет-з’єднання, тисячі ваших email повідомлень будуть відправлятися на електронні адреси клієнтів за лічені хвилини. Швидкість роботи ePochta Mailer не залежить від кількості email адрес у списку розсилки. Наші клієнти розсилають повідомлення на списки у 50,000, 100,000, і навіть 200,000 адрес. Під час завантаження списків користувачі програми не обмежуються у кількості та об’ємі email адрес.

Але варто пам’ятати, що відправка великої кількості повідомлень може бути розцінена як розсилка спаму. Дотримуйтесь рекомендацій, щоб бути впевненими у доставці ваших повідомлень адресатам. Пам’ятайте, що ePochta Mailer підтримує роботу із необмеженою кількістю SMTP серверів та має гнучкі налаштування для доставки email повідомлень.

 

 

 

Використовуємо продукцію ePochta відносно недавно - близько року. Дуже задоволені. Завжди бачимо оперативну  і доброзичливу реакцію, коли звертаємося до відділу допомоги клієнтам. Читати далі »
Пантєлєєв Владислав
За два роки експлуатації системи жодного разу не виникало ситуації, яка не була б вирішена оперативно і технічно бездоганно. Легко і приємно співпрацювати і спілкуватися з Вами! Читати далі »
Шумаков Сергій
Спробуйте ePochta Mailer вже сьогодні!

 

Створюйте, відправляйте та відстежуйте email кампанії.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!