/uk/email-rozsilka-programma/mozhlyvosti/

Можливості ePochta Mailer

Необмежений список email адрес

Ваш список розсилки може включати таку кількість email адрес і полів персоналізації, яка вам необхідна, без обмежень. Імпортувати список адрес можна кількома способами:

 • із файлу (*.csv, *.txt, *.xls, *.xlsx, *.doc, *.docx, *.mdb, *.accdb)
 • із бази даних DBF
 • із буфера обміну
 • із адресної книги Outlook
 • із інших програм лінійки ePochta для збору email адрес з Інтернету, локальних файлів та бази даних WHOIS.

Підтримка SMTP серверів

Програма підтримує роботу з трьома типами SMTP серверів. Використовуючи Майстер налаштування SMTP, ви можете правильно налаштувати сервер відправки пошти.

 • Вбудований сервер. Програма має вбудований SMTP сервер. Відправка безпосередньо через нього здійснюється з максимально доступною швидкістю. Цей тип SMTP сервера рекомендується використовувати тільки в тому випадку, коли провайдер дозволяє пряму відправку пошти.
 • Зовнішній SMTP сервер. У разі, коли пряме відправлення заборонено провайдером, ePochta Mailer може працювати через зовнішній сервер відправки пошти. Основне завдання користувача – знайти зовнішній SMTP сервер для розсилки. Кількість серверів, що можуть бути підключені, не обмежена.
 • ePochta SMTP сервер (рекомендовано). Альтернативний SMTP сервер швидко і просто інтегрується у будь-яку програму для масових email розсилок. Мінімальні налаштування дозволяють максимально швидко доставити email повідомлення адресатам.
Proxy сервери

Програма підтримує роботу з такими проксі-серверами, як Socks 4, Socks 4A і Socks 5. Кожен proxy-сервер проходить перевірку, що допомагає виявити і видалити “мертві” сервери зі списку перед початком розсилки.

Підтримка SSL/TLS аутентифікації

ePochta Mailer відправляє email повідомлення, використовуючи безпечне Інтернет-з’єднання. SSL/TLS протоколи гарантують безпечну розсилку електронних листів. Завдяки їм можливе повторне підключення без повторної аутентифікації. SSL/TSL протоколи використовуються з метою приховати/зашифрувати інформацію (контент повідомлень, пароль і т. д.) у процесі відправлення повідомлень.

Вставка віджетів Facebook і Twitter

Створюючи email повідомлення у програмі, ви можете додати віджети Facebook і Twitter до контенту повідомлення. Іконка соціальної мережі має приховане посилання на ваш профіль (або іншу сторінку соцмережі). Ця функція дає можливість зацікавити людей своїми новинами, які публікуються у соцмережах, залучити нових підписчиків на профілі Facebook і Twitter, або просто поділитися з друзями новинами та новими постами. До того ж, листи з подібними віджетами легше проходять спам-фільтри під час відправлення масових розсилок.

Вставка “Посилання відписки”

Посилання відписки необхідне для того, щоб одержувач email повідомлення міг відмовитися від отримання вашої email розсилки. Програма включає два стандартних типи відписки:

 • Відписка по email. Вказується email адреса, на яку будуть надходити повідомлення зі стандартною темою про відмову від розсилки. У цьому випадку для оновлення списку розсилки необхідно вказати налаштування POP3 сервера.
 • Відписка через веб-форму на сайті. Веб-форма повинна бути розміщена на сайті. У текст повідомлення додається посилання на сторінку з формою відписки. При цьому програма автоматично оновлює поточний список розсилки, видаляючи email адреси тих, хто відмовився від розсилки.

Посилання відписки – обов’язковий елемент кожного повідомлення email кампанії. В іншому випадку, розсилка буде розцінюватися, як спам, а email повідомлення не дійдуть до свого адресата.

Персоналізація email повідомлень

Під “персоналізацією” мається на увазі додавання персональної інформації клієнтів у текст email повідомлення. Важливо пам’ятати, що вся інформація для персоналізації має бути наявна додатковими колонками у списках email адрес. Персоналізовані дані вставляються шляхом додавання спеціальних макросів у текст email повідомлення під час його написання (наприклад , % _SENDER_NAME_ %). У процесі відправлення повідомлення макроси заміщуються необхідною інформацією зі списку розсилки.

Персоналізація email повідомлень підвищує їх прохідність через спам-фільтри.

Спін-текст

Спін-текст являє собою ряд синонімів, які по черзі вставляються в email повідомлення розсилки. Синоніми попередньо задаються користувачем і рандомно використовуються в повідомленнях (підставляються під час відправки). Використання функції спін-тексту підвищує відсоток прохідності вашого email повідомлення через спам-фільтри.

Спам-тест


Програма дозволяє перевірити створене email повідомлення на спам. Вбудований спам-фільтр Spam Assassin оцінює текст повідомлення, а також його тему, і виставляє бали. При високому балі підвищується ймовірність того, що повідомлення розсилки потрапить у папку “Спам”. Spam Assassin позначить не тільки рівень спамності повідомлення, але і вкаже на помилки, які слід виправити.

Перевірте свій брандмауер, чи встановлені вхідні правила для Spam Assassin. Необхідно відкрити спам-фільтру доступ до інтернету. В іншому випадку, кожен раз, коли Spam Assassin буде підключатися до мережі, з’являтиметься вікно попередження .

HTML і текстовий редактори

ePochta Mailer підтримує роботу як з текстовим, так і з HTML форматом повідомлення. Текстовий редактор має деякі функціональні обмеження. Тому рекомендується працювати із HTML редактором. При цьому текстова частина повідомлення автоматично синхронізується з HTML частиною. Фактично, текстова частина листа необхідна для старих поштових клієнтів, які не підтримують сучасний HTML формат email повідомлень.

HTML редактор має повний функціонал для редагування email повідомлень. Стандартні опції із вибору шрифтів, вставки таблиці, зображення чи гіперпосилання доповнюються розширеними функціями :

 • Вставка віджетів Facebook і Twitter
 • Посилання відписки
 • Персоналізація повідомлення
 • Спін-текст
 • Спам-тест

Будь-який із двох режимів роботи з повідомленнями підтримує прикріплення файлів.

Майстер відписки

Функціонал програми включає вбудований майстер відписки, за допомогою якого можна легко і швидко налаштувати можливість відписки для одержувачів email повідомлень через веб-форму або просто розмістивши посилання відписки у тексті повідомлення.

Поточний список розсилки можна оновлювати кількома способами:

 • завантажуючи список адрес тих клієнтів, що відписались
 • перевіряючи папку вхідних і видаляючи підписчиків, що надіслали зворотнє повідомлення з темою “відписка”
 • через веб-форму для відписки
Моніторинг розсилки

Активуючи трекінг для відправлених email повідомлень, ви отримуєте статистику за кількістю відкритих і прочитаних повідомлень, переходів за посиланнями, а також зможете дізнатися час прочитання повідомлення, помилки доставки і т. д. Такий детальний моніторинг доступний завдяки активації веб-сервісу ePochta Tracker.

ePochta Mailer підтримує повноцінну роботу з Google Analytics, якщо у вас на сайті встановлений спеціальний скрипт.

Детальні звіти

Після відправлення повідомлень, генеруються два типи звітів:

 • Індивідуальний
 • Груповий з урахуванням критеріїв

Усі звіти можуть бути експортовані і збережені локально на комп’ютер.

Керування списками розсилки

ePochta Mailer має вбудовані засоби управління списками email адрес:

 • додавання та видалення контактів
 • сортування списку
 • редагування інформації у списку
 • видалення підозрілих і продубльованих адрес

Додаткові функції управління списками пропонує програма ePochta List Manager.

Повноцінна інтеграція з продуктами ePochta

Програма для масових email розсилок з легкістю інтегрується з іншими продуктами лінійки ePochta. Наприклад, з програмним забезпеченням для вилучення контактів або для управління списками адрес. Створені і відредаговані списки імпортуються в ePochta Mailer в один клік.

Сказати можу тільки хороше. Техпідтримка на високому рівні, на мої запитання відповідають у найкоротші терміни, і допомагають із вирішенням труднощів. Загалом, як я вважаю, найголовніше - техпідтримка. Все інше - це другорядне.  Читати далі »
Гаврилов Максим
За два роки експлуатації системи жодного разу не виникало ситуації, яка не була б вирішена оперативно і технічно бездоганно. Легко і приємно співпрацювати і спілкуватися з Вами! Читати далі »
Шумаков Сергій
Спробуйте ePochta Mailer вже сьогодні!

 

Створюйте, відправляйте та відстежуйте email кампанії.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!