/uk/email-rozsilka-programma/znimky/

EM_main

 

Головне вікно програми являє собою редактор email повідомлень з основним меню і панеллю задач для налаштування програми.

Якщо ви звикли працювати безпосередньо із HTML кодом під час створення повідомлення, ви можете використовувати вкладку “HTML код”.

 

 

 

EM_template

Для створення email повідомлень програма пропонує використовувати готові HTML-шаблони email повідомлень або створювати власні.

Виберіть вподобаний шаблон, змініть стандартний текст на свій, додайте логотип компанії – ваше унікальне повідомлення готове для розсилки.

Готові шаблони можна використовувати просто як основу, редагуючи їх код і створюючи власні email повідомлення.

 

 

EM_person

 

Персоналізуйте email повідомлення. Ви можете додавати у текст повідомлення будь-яку інформацію, яка міститься у завантаженому списку розсилки. Наприклад, ПІБ клієнта, телефон, email, посаду, адресу сайту і т. д.

Додатково, функціонал програми дозволяє автоматично додавати до повідомлення  ім’я та email адресу відправника, а також поточну дату розсилки.

 

 

 

EM_Facebook

 

Ви хочете, щоб одержувачі могли поділитися отриманою від вас інформацією? Додайте у повідомлення іконки соцмереж із закріпленими за ними посиланнями на ваші профілі. Клієнти будуть здатні розповісти друзям про вашу компанію, і це працюватиме на залучення нових клієнтів.
Соціальні мережі – це постійний зв’язок з реальними і потенційними клієнтами, а також гарний спосіб вивчити переваги цільової аудиторії.

 

 

 

EM_spin

 

Для підвищення прохідності повідомлень через спам-фільтри, ePochta Mailer має функцію підстановки тексту. Ця опція також здатна зробити кожне ваше повідомлення унікальним.

Користувач задає список синонімів, які програма по черзі додає у кожне відправлене повідомлення, заміщуючи проставлені заздалегідь макроси.

 

 

EM_spam

Вбудована функція спам-тесту розроблена для перевірки створених email повідомлень.

Потужний спам-фільтр Spam Assassin аналізує створене email повідомлення, орієнтуючись на певні критерії та правила. По закінченню перевірки, виставляється загальний бал. Чим він вищий, тим більша схожість вашого email повідомлення зі спамом.

 

 

 

EM_list

 

Список розсилки можна поповнювати, додаючи email повідомлення вручну, копіюючи адреси з буфера обміну, імпортуючи з файлу або іншого продукту лінійки ePochta.

Працюючи з ePochta Mailer ви можете створювати стільки списків розсилки, скільки необхідно для вашого маркетингового проекту. Для зручності роботи зі списками в програмі передбачені стандартні опції управління списками адрес.

 

 

 

 

EM_unsubscribe

 

 

Обов’язковим елементом правильного та ефективного директ-маркетингу є пряме посилання відписки в кожному повідомленні розсилки.

В програмі передбачені два способи відписки для клієнтів: через email і через форму відписки на сайті. Ви обираєте прийнятний для вашої компанії спосіб, а програма автоматично оновлює поточний список розсилки.

 

 

 

 

EM_smtp

 

ePochta Mailer відправляє електронною поштою повідомлення як через вбудований, так і через зовнішні SMTP сервери.

У випадку, якщо ви плануєте використовувати зовнішній сервер, слід попередньо перевірити його на валідність і правильно налаштувати всі параметри.

 

 

 

 

EM_Google

 

Відправляючи розсилки через ePochta Mailer, ви маєте можливість відстежувати ефективність кожної кампанії, переглядаючи статистику доставки і CTR.

Моніторинг доступний завдяки інтеграції з сервісом Google Analytics і продуктом ePochta Tracker. Залежно від вимог маркетингового проекту, ви можете активувати необхідний сервіс.

 

 

 

EM_unwizard

 

Майстер відписки полегшує процес оновлення списку розсилки, видаляючи з нього тих клієнтів, які відписалися.

Майстер відписки налаштовується у кілька простих кроків, в процесі яких ви визначаєте джерело електронних адрес тих, що відписалися. В результаті, програма буде обробляти вказане джерело, витягуючи з нього контакти, що відмовилися від розсилки, і видаляючи їх зі списків розсилки.

 

 

 

EM_send

Перед відправкою розсилки слід упевнитися у корректності створеного шаблону листа та правильних налаштуваннях програми.
Монітор відправки відображатиме процес розсилки, кількість “гарних” і “поганих” надісланих повідомлень, а також швидкість, кількість потоків і т.д.

У будь-який момент ви можете натиснути паузу або зупинити розсилку повідомлень. Після розсилки повідомлень генеруються звіти.

 

 

 

EM_test

 

Щоб перевірити роботу програми перед відправкою, ePochta Mailer пропонує провести тестову відправку повідомлення на одну адресу електронної пошти.

Вкажіть адресу одержувача і відправте готове повідомлення. У вікні з журналом відправки ви побачите результати розсилки. Якщо відправлення не вдалося, перевірте налаштування програми.

 

 

 

EM_bounceПроводьте моніторинг відправлених електронних кампаній за допомогою аналізатора баунсів.

Функція спрямована на розпізнавання помилок доставки і видалення адрес, на які розсилка не може бути доставлена​​. Таким чином, ви скорочуєте кількість помилок доставки і запобігаєте блокуванню свого аккаунту за розсилку спаму.

Сказати можу тільки хороше. Техпідтримка на високому рівні, на мої запитання відповідають у найкоротші терміни, і допомагають із вирішенням труднощів. Загалом, як я вважаю, найголовніше - техпідтримка. Все інше - це другорядне.  Читати далі »
Гаврилов Максим
За два роки експлуатації системи жодного разу не виникало ситуації, яка не була б вирішена оперативно і технічно бездоганно. Легко і приємно співпрацювати і спілкуватися з Вами! Читати далі »
Шумаков Сергій
Спробуйте ePochta Mailer вже сьогодні!

 

Створюйте, відправляйте та відстежуйте email кампанії.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!