Ми бiльше не надаємо послуги в розсилцi через веб-сервic, так як вважаємо ePochta Mailer вигiднiшою пропозицiєю
Ви отримаєте програму для розсилок за 79.85 $ без щомiсячних платежiв.
Подробицi

ePochta Mail Service

Сервіс поштових розсилок

ePochta Mail Service

Онлайн сервіс масових розсилок електронних листів

 

ePochta Mail Service – ефективний маркетинговий онлайн засіб. Наш сервіс є ідеальним для тих, кому потрібно просте рішення для відправки email повідомлень потенційним і реальним клієнтам. Спеціалізація ePochta Mail Service – масова розсилка email повідомлень. Як досвідчені користувачі, так і початківці, будуть приємно здивовані зручністю та простотою використання сервісу.

Email кампанії легко створювати і швидко надсилати. А детальна статистика дозволяє чітко бачити результати впровадження маркетингових стратегій: кількість прочитаних повідомлень та переходів за посиланнями.

Переваги продукту

geany

Спліт тест (A/B тест)
Суть методу полягає у тому, що два варіанти email повідомлення відправляються на частину контактів зі списку. Той з варіантів, у якого переважатиме CTR і відсоток відкриття повідомлень, надсилається решті підписчиків.

Читати далі

Блокування адреси
Коли одержувач відписується від розсилки, його email адреса автоматично блокується. А це значить, що на заблоковану адресу ваші майбутні email розсилки не будуть надіслані.

Читати далі

Статистика

Сервіс надає відправнику детальні звіти про доставку. Звіти включають наступну інформацію: статистика розсилки, статистика доставки (відкриті повідомлення та переходи за посиланнями), статистика помилок.

Читати далі

Інші можливості »


Із чого розпочати маркетингову кампанію та розсилку email повідомлень?

Email маркетинг – зручний і продуктивний засіб для створення нової клієнтської бази, також підтримки контактів із існуючою. Не важливо чи ви початківець чи профі, наш сервіс якомога краще забезпечить ваші потреби із email маркетингу. Створювати ефективні email повідомлення дуже просто!

Початок роботи

1Зареєструйтесь в ePocha Mail Service.
2Увійдіть до свого особистого кабінету. У меню виберіть пункт “Створити кампанію”.
3Введіть назву розсилки.
4Оберіть адресну книгу (завантажте з комп’ютера або введіть адреси вручну).
5Напишіть текст повідомлення.
6Натисніть “Відправити”. Готово! Усі ваші клієнти отримають ваше повідомлення.

ePochta Mail Service

ePochta Mail Service дозволяє створювати, редагувати і розсилати масові email повідомлення. У сервіс вбудовані всі необхідні інструменти: автоматична вставка посилання відписки, підтримка HTML редактору, імпорт списків контактів будь-якого розміру, шаблони email повідомлень та модулі відстеження.

Нарешті то на ринку з'явився простий і зручний сервіс для організації розсилок компанії. Спасибі розробникам і компанії за таку можливість. У вас попереду велике майбутнє! Успіхів вам! Читати далі »
Кононов Артем
Величезне дякую сервісу ePochta і всім тим, хто займається його обслуговуванням. Я досить довго сумнівався під час вибору компанії. Зупинив свій вибір на вас. І не прогадав. Розсилка була створена дуже швидко, і рівень моїх продажів поповз нагору. Ви принесли удачу! Читати далі »
Казаков Дмитро
Спробуйте ePochta Mail Service вже сьогодні!

 

Активуйте обліковий запис і отримайте тарифний план «Безкоштовно».
Відправляйте до 3500 електронних повідомлень на місяць на більш ніж 200 адрес!