PLAY AND GET UP TO 50% DISCOUNT
PLAY
Ми бiльше не надаємо послуги в розсилцi через веб-сервic, так як вважаємо ePochta Mailer вигiднiшою пропозицiєю
Ви отримаєте програму для розсилок за 89.9 $ без щомiсячних платежiв.
Подробицi
/uk/email-rozsilka-servis/mozhlyvosti/

ePochta Mail Service

Сервіс поштових розсилок

Можливості ePochta Mail Service

Необмежена кількість списків розсилки

Списки контактів можуть бути завантажені в різних форматах : *.xls , *.xlsx , *.txt , and *.csv. Процес завантаження проходить у фоновому режимі, тому одночасно можна завантажувати кілька списків. Під час завантаження доступ до адресної книги буде заблокований.

Активація декількох адрес відправника

Можливості сервісу дозволяють вводити і активувати декілька адрес відправки. Обмеження відсутні. Таким чином не потрібно створювати кілька аккаунтів для відправки листів окремо для кожної адреси.

Форми підписки

У користувачів сервісу є можливість створення форм підписки, щоб повністю відповідати дизайну сайту. Генератор форм підписки дозволяє змінювати стиль форми, додавати нові поля і редагувати текст в ePochta Mail Service.

Персоналізація

Сервіс дає можливість вказувати персональну інформацію, орієнтовану на конкретного одержувача . Для цього у списках розсилки, що завантажуються, мають містити окремі колонки із додатковими даними.

Підтримка HTML і текстового редактора

Писати текст повідомлення можна в одному із двох режимів: текстовий або HTML. Але лише HTML-редактор дає можливість повного редагування.

Посилання відписки

Сервіс має необхідний функціонал для створення і використання в email повідомленнях власні посилання відписки або ссилки на сторінки відписки.

Мітки для email адрес

Спеціальні мітки email адресам надаються під час завантаження списків. Створення власної системи міток дозволяє значно спростити структурування завантаженого списку одержувачів.

Безкоштовні шаблони

Сервіс ePochta надає безкоштовні готові шаблони для створення електронних повідомлень. Усі шаблони  можна редагувати, або створювати на їх основі власні email повідомлення.

Планування розсилок

Сервіс дозволяє запланувати розсилку на потрібну дату і час. Заплануйте свою email кампанію, і сервіс розпочне розсилку автоматично у вказаний час.

Статистика

По закінченню розсилки вам буде доступна детальна статистика. Вона відображається графічно та діаграмами:

  • Статистика розсилки
  • Статистика доставки (кількість відправлених і доставлених повідомлень, а також переходи за посиланнями)
  • Статистика помилок
  • Карта кліків – можливість відстежувати кількість переходів за кожним посиланням у надісланому email повідомленні

Додатково детальну статистику дозволяє відстежувати онлайн сервіс ePochta Tracker .

Також сервіс ePochtа Mail Service підтримує роботу з Google Analytics; для аналізу такої статистики вам знадобиться власний аккаунт відповідно у сервісі Google Analytics.

Заблоковані електронні адреси

Коли підписчик більше не бажає отримувати від вас email повідомлення, він може відписатися від розсилки. У такому випадку його електронна адреса автоматично блокується. При цьому адреса не вилучається зі списку розсилки, а просто блокується для усіх наступних ваших email кампаній.

Експорт файлів

Результати і статистика проведеної кампанії сервіс дозволяє зберегти локально у файлі форматів *.xls, *.xlsx, та *.csv.

Спліт тест

Спліт тест або A/B тест – успішний метод маркетингового дослідження. Суть методу полягає в тому, що два різні варіанти email  повідомлення відправляються на частину контактів зі списку розсилки (20%). Той з варіантів, у якого буде переважати CTR та відсоток прочитаних повідомлень, розсилається на решту email адрес підписчиків.

White Label

Активація цієї послуги означає, що у листах будуть відсутні згадки про наш сервіс. Замовивши White Label, ви отримуєте виділену IP адресу та можливість вказувати власний домен для моніторингу і відправки. У надісланих повідомленнях не буде жодних посилань на ePochta Mail Service або AtomPark.
Активація послуги доступна усім користувачам із тарифним планом “Підписка “1 000″ і вище.

Нарешті то на ринку з'явився простий і зручний сервіс для організації розсилок компанії. Спасибі розробникам і компанії за таку можливість. У вас попереду велике майбутнє! Успіхів вам! Читати далі »
Кононов Артем
Величезне дякую сервісу ePochta і всім тим, хто займається його обслуговуванням. Я досить довго сумнівався під час вибору компанії. Зупинив свій вибір на вас. І не прогадав. Розсилка була створена дуже швидко, і рівень моїх продажів поповз нагору. Ви принесли удачу! Читати далі »
Казаков Дмитро
Спробуйте ePochta Mail Service вже сьогодні!

 

Активуйте обліковий запис і отримайте тарифний план «Безкоштовно».
Відправляйте до 3500 електронних повідомлень на місяць на більш ніж 200 адрес!