/uk/epochta-na-mac/

Встановлюємо ePochta на Mac

Якщо ви працюєте на Mac та плануєте придбати собі програму ePochta, ви маєте бути повністю впевнені, що наше програмне забезпечення запуститься та буде повноцінно працювати на вашому комп’ютері.

Беручи до уваги той факт, що від початку продукти ePochta розроблялися для OC Windows, їх активація на Mac потребує додаткового створення віртуальної машини та встановлення системи Windows на комп’ютер. Зробити це можна за допомогою продукту Parallels Desktop. Його перевага у тому, що перехід від OS X на Windows відбувається без перезавантаження комп’ютеру.

Стисла інструкція щодо налаштування Parallels Desktop

 1. Завантажте та запустіть Parallels Desktop. Розпочніть створення віртуальної машини.

458428

 1. Оберіть версію Windows, до якої звикли, та встановіть її (використовуючи образ, установочний диск або флешку).
  Parallels Desktop пропонує вам на вибір деякі безкоштовні ОС, включаючи і Windows 10. Вона є безкоштовною тому, що представлена у бета-версії. У будь-якому випадку, вам потрібно встановити Windows, тому ви вільні обрати версію. За бажанням, систему можна буде оновити. Процес оновлення відбувається аналогічно зі стандартними комп’ютерами із Windows.

458427

 1. У процесі встановлення віртуальної машини з вашого боку потрібно мінімум часу на встановлення налаштувань, адже усі необхідні дії максимально автоматизовані.
  Єдине, із чим варто визначитися – сценарій використання віртуальної машини та режим роботи (паралельне відображення вікон на робочому столі або можливість перемикатися між робочими системами).

458419

 

Установка програми ePochta

 1. Оберіть потрібну програму на нашому сайті та завантажте на свій комп’ютер.
  Завантаження, встановлення та активація мають відбуватися із системи Windows, яку вже встановили, користуючись Parallels Desktop.
 2. Робота із програмами ePochta на віртуальній системі зовсім нічим не відрізняється від реальної Windows. Ви так само завантажуєте із сайту пробну версію програми, купуєте ліцензійний ключ для її реєстрації – та отримуєте програму для email маркетингу із можливістю довічного користування.

Ми забезпечуємо повноцінну підтримку кожного продукту ePochta 24/7.
А також нагадуємо, що протягом року після того, як ви купили програму, ви отримуєте доступ до безкоштовних оновлень.