/uk/perevirka-email-programma/

ePochta Verifier

Програма для перевірки email адрес

ePochta Verifier

Перевірка email адрес на існування

 

Після проведення дослідження ринку і отримання електронних адрес, одним з найбільш важливих завдань ефективного email маркетингу є перевірка email адрес на існування. Таким чином ви уникнете відправки повідомлень на неіснуючі адреси.

Програмі доступні три методи перевірки електронних адрес, що робить процес перевірки швидким і ефективним. Процедури проводяться в багатопотоковому режимі, і використовують всі можливості інтернет-каналу.

 

Переваги програми

numero1

Три етапи перевірки

Три послідовні етапи перевірки email-адрес:

  • базова перевірка синтаксису
  • перевірка домену
  • перевірка email адреси

Читати далі

numero2

Зручний імпорт
Списки для перевірки можна завантажувати із файлів різноманітних форматів, а також із інших програм ePochta, що є зручним за наявності великої кількості email адрес.

Читати далі

numero3

Швидкість перевірки
Програма працює у багатопотоковому режимі і підтримує такі типи proxy серверів: Socks 4 proxy, Socks 4А proxy, and Socks 5 proxy.

Читати далі

Інші можливості »

Відео ePochta Verifier

 

Із чого почати процес перевірки

ePochta Verifier перевіряє електронні адреси перед відправкою повідомлень. Це дозволяє користувачам уникати можливих питань з інтернет провайдерами і збільшувати кількість доставлених листів. Щоб розпочати процес перевірки, виконайте наступні дії:

Початок роботи

1 Запустіть ePochta Verifier.
2 Імпортуйте файл з електронними адресами.
3 Натисніть “Перевірка”, і через кілька хвилин ви отримаєте список перевірених адрес.

ePochta Verifier

ePochta Verifier має величезну кількість функцій і є лідером ринку. Детальна перевірка списку контактів зробить вашу розсилку більш актуальною. А такі особливості як висока швидкість перевірки, можливості експорту та імпорту файлів, інтеграція з іншими продуктами ePochta, сприяють покращенню ефективності директ-маркетингу.

Загальна задача під час вибору програми звелася до двох вимог: можливість максимально швидко перевіряти дані і експортувати отримані результати. Програма ePochta Verifier - блискуче вирішення обох завдань. Читати далі »
Нікітчин Олексій
Розробники ePochta не стоять на місці. Порада всім: купуйте гарний софт, економний і  ДУЖЕ ефективний! Читати далі »
Мельник Марія
Спробуйте ePochta Verifier вже сьогодні!

 

Перевіряйте email адреси на існування і оновлюйте ваш список контактів.
Завантажуйте безкоштовну версію прямо зараз!