Політика конфіденційності AtomPark Software

Компанія AtomPark Software (надалі «Ми», «AtomPark», «Компанія») прагне дотримуватися конфіденційності і недоторканності персональних даних та іншої інформації, яку Ми отримуємо від наших користувачів.

Ця політика конфіденційності (далі «Політика», «Політика конфіденційності») призначена для осіб (як фізичних, так і юридичних), які користуються сайтами Компанії (далі «Сайт») та/чи будь-якими послугами, що вони надають. Документ створений метою інформування осіб про те, яку інформацію збирає Компанія і як її використовує.

Ми підготували цю Політику конфіденційності, аби допомогти вам зрозуміти, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо, і як ви можете нею керувати. Відмічаючи чекбокс “Я згоден на обробку персональних даних”, ви погоджуєтеся на збір, передачу, обробку, зберігання та інші види використання вашої інформації, згідно тексту данної політики конфіденційності.

У зв’язку з цим ми рекомендуємо кожному клієнту AtomPark, а також відвідувачу сайтів Компанії, ознайомитися з цією інформацією.

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Ця Політика конфіденційності ознайомлює вас з інформацією про те, як ми отримуємо, зберігаємо, оброблюємо, використовуємо і захищаємо персональні дані, та іншу інформацію, одержувану від користувачів AtomPark.
  2. Дана Політика конфіденційності не регулює процес отримання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних та Інформаційних даних сторонніми підприємствами та організаціями, що не перебувають у власності або під керуванням AtomPark, а також фізичними особами, які не є працівниками Компанії.
  3. В межах цієї Політики під «Персональними даними» розуміються: Персональна інформація, яку користувач надає про себе самостійно під час реєстрації (створення облікового запису) або в процесі використання сайтів Компанії, включаючи персональні дані користувача. Обов’язкова для надання послуг інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається користувачем за бажанням.
  4. Ця Політика діє лише для AtomPark Software. Компанія не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями, доступним на сайтах AtomPark. На таких сайтах у користувача може збиратися або запитуватися інша персональна інформація, а також можуть здійснюватися дії, які не входять в список описаних в даному документі.
 2. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО, ЗБЕРІГАЄМО І ОБРОБЛЮЄМО
  1. Інформація, яку Ми збираємо, зберігаємо і оброблюємо, включає в себе контактні дані, які користувач вводить під час реєстрації на сайтах AtomPark (ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону), платіжні реквізити, за допомогою яких здійснювалася оплата Сервісів і Програм Компанії, повідомлення, якими Ви обмінюєтеся з нами або направляєте Підписникам за допомогою Сервісів, та іншу інформацію, викладену у цій Політиці.
  2. Ми отримуємо Персональні та Інформаційні дані від вас за допомогою вашого Особистого Кабінету. Ми збираємо тільки ту інформацію, яка необхідна для виконання цілей наших з вами взаємин.
  3. Дані, які публікуються і зберігаються на сайтах AtomPark Software (наприклад, Особистий Кабінет, сервіси ePochta Verifier Online і ePochta Tracker), пов’язані з обліковим записом, у якому зберігається така інформація. Інформація, яка зберігається або проходить через наші системи (наприклад, списки email-адрес, тексти повідомлень, паролі тощо), вважається власністю власника аккаунта. Компанія AtomPark Software не відслідковує і не перевіряє таку інформацію без дозволу власника, крім випадків, необхідної для забезпечення належного функціонування продуктів AtomPark Software або систем, пов’язаних з сервісом, а також надання технічної підтримки.
  4. У деяких випадках, з метою забезпечення можливості замовлення послуг на ім’я юридичної особи, Компанія може збирати інформацію про юридичну особу від осіб, які є представниками таких юридичних осіб. Таким чином, може бути зібрана наступна інформація:
   • назва юридичної особи;
   • номер рахунку у банку або іншій фінансовій установі;
   • код платника ПДВ;
   • код юридичної особи;
   • адреса юридичної особи;
   • інша інформація.
  5. У певних випадках Компанія може запросити додаткову інформацію про особу або особисті дані, для того щоб адаптувати порядок надання послуг відповідно до індивідуальних потреб особи, або з метою надання більш якісних послуг. Така додаткова інформація або дані збираються від осіб, на основі принципів добровільності, правдивості та повноти інформації. Вся додаткова анонімна інформація збирається з дотриманням чинних правових актів.
 3. МЕТА ЗБОРУ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ
  1. AtomPark Software збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг та продуктів Компанії. Персональну інформацію користувача Ми можемо використовувати в наступних цілях:
   • Ідентифікація сторони в рамках надання послуг та продуктів Компанії;
   • Зв’язок з користувачем, у тому числі направлення повідомлень, запитів та інформації, що стосується продуктів і сервісів, надання послуг, а також обробка запитів і заявок від користувача;
   • Поліпшення якості продуктів і сервісів Компанії, зручності їх використання, розробка нових послуг;
   • Таргетування рекламних матеріалів;
   • Проведення статистичних та інших досліджень на основі попередньо знеособлених даних.
  2. Під час реєстрації в Особистому Кабінеті Ми просимо Вас заповнити реєстраційну форму і вказати в ній деякі Ваші Персональні дані. Ми використовуємо цю інформацію для створення вашого Особистого Кабінету, його верифікації, а також подальшої зв’язку з Вами.
  3. Метою збору Персональних та Інформаційних даних є надання Вам послуг, які Ви запросили за допомогою реєстрації в Особистому кабінеті. Ми не будемо використовувати Особисті та Інформаційні дані в цілях, які не пов’язані з діяльністю нашої Компанії.
  4. Якщо Ви купуєте у нас платну послугу, Ми просимо Вас заповнити форму замовлення, вказавши в ній контактні і фінансові персональні дані. Контактні дані містять: ваше ім’я, прізвище та адресу електронної пошти. Фінансові дані містять інформацію, яка використовується під час здійснення електронних платежів (наприклад, номер банківської картки та термін її дії). Фінансові дані передаються в зашифрованому вигляді. Ми використовуємо ці дані для виставлення Вам рахунків і виконання Ваших замовлень. Якщо у нас виникнуть проблеми під час виконання замовлення ми будемо використовувати цю інформацію для зв’язку з Вами.
  5. При здійсненні оплати наших Сервісів і Програм для обробки платежу ми передаємо ваші контактні та фінансові дані платіжним агрегаторам в зашифрованому вигляді. Всі компанії (банківські установи, офіційні дилери і інші постачальники послуг), яким ми відкриваємо інформацію за договірними зобов’язаннями, зобов’язані ставитися до такої інформації як до конфіденційної, і використовувати її тільки в тій мірі, яка потрібна для надання замовлених Вами послуг і будь-яких або всіх дій, пов’язаних з даними послугами.
  6. Ми будемо надсилати Вам інформацію про продукти, послуги, спеціальні пропозиції та акції, що надаються Компанією тільки в тому випадку, якщо ви дасте на це згоду, зазначивши свій вибір у відповідному чекбоксі на сайтах Компанії. Якщо Ви не бажаєте отримувати від нас таку інформацію, будь ласка, повідомте нам про це використовуючи функції Особистого Кабінету або зв’язавшись з нами по електронній пошті.
  7. Ви можете самостійно (за допомогою функцій Особистого Кабінету) або звернувшись до нас, відредагувати або видалити надані Вами Персональні та Інформаційні дані. У деяких випадках Ми можемо не мати можливості це зробити, про що ми обов’язково повідомимо Вас. Після видалення таких даних з Сервісу, ми не зможемо надавати деякі послуги, а також Ви втратите доступ до окремих функцій Сервісу.
  8. Ви можете запросити, ознайомитися та завантажити основну інформацію про вас, яка є у Компанії, у відповідному розділі Особистого Кабінету https://myatompark.com/settings/. Для того, щоб отримати детальний звіт, надішліть відповідний запит по електронній пошті. Зверніть увагу, що на його підготовку може знадобитися до 30 днів.
 4. ПЕРЕДАЧА ДАНИХ
  1. Ми не надаємо Персональні та Інформаційні дані третім особам без дозволу їх власника, за винятком наступних випадків:
   • Після отримання згоди власника Персональних даних, на відповідні дії з цими даними, якщо такі дії та їх умови не регулюються даною Політикою;
   • За необхідності передачі таких даних для виконання Вашого замовлення або запиту;
   • Якщо це буде потрібно для дотримання чинних законів, виконання запитів і вимог судових, правоохоронних та інших державних органів.
 5. ДОСТУП ДО ДАНИХ
  1. Ви можете в будь-який час звернутися до нас з проханням надати Вам всі Ваші Персональні дані, які зберігаються у програмно-апаратних комплексах AtomPark. Ми зобов’язуємося відповісти на такий запит протягом 30 днів.
  2. Якщо Ваші Персональні дані змінилися або Ви більше не бажаєте використовувати послуги і програми AtomPark і хочете видалити усі надані Персональні та Інформаційні дані, Ви можете внести зміни, оновити, відключити або видалити дані, використовуючи функції Особистого Кабінету або надіславши нам запит по електронній пошті.
  3. Якщо Ваші Персональні дані, які зберігає й обробляє Компанія, змінилися, Ви можете внести відповідні зміни в Особистому Кабінеті.
 6. ЗБЕРІГАННЯ ТА БЕЗПЕКА ДАНИХ
  1. AtomPark буде приймати всі заходи, необхідні для захисту Персональних та Інформаційних даних, що зберігаються в Особистому кабінеті, від втрати, спотворення чи несанкціонованого використання. Інформація, що знаходиться на наших сайтах, передається за допомогою сучасних методів захисту та/або шифрування, спрямованих на захист інформації клієнтів від несанкціонованого доступу або використання.Це включає в себе фізичні, технологічні та програмні заходи безпеки. AtomPark намагається захищати такі дані вже зі стадії їх передачі на свої сервери.
  2. Однак, Ви маєте розуміти, що не існує способу передачі даних через Інтернет або їх подальшого зберігання в цифровому вигляді, який буде на 100% безпечний. Таким чином, незважаючи на всі наші зусилля, Ми не можемо гарантувати абсолютний захист одержуваної від Вас інформації. Також, у разі втрати або незабезпечення Вами збереження і конфіденційності Ваших даних авторизації до Сервісу (логін і пароль), треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до Вашого Особистого кабінету, а також до Персональних та Інформаційних даних, що зберігаються на серверах Компанії. Ми рекомендуємо не передавати пароль і періодично його змінювати для більш надійного захисту Ваших даних.
  3. Вся персональна інформація про клієнтів, яка зберігається в базі, представлена в зашифрованому вигляді. Компанія AtomPark Software не зберігає паролі до окремих записів у відкритому вигляді, не буде розкривати або змінювати паролі в будь-якому записі без згоди власника аккаунта або уповноваженої сторони.
  4. Співробітники AtomPark Software мають право доступу до інформації клієнтів для перевірки Вашого акаунту, надання необхідної Вам інформації або послуги, а також для виправлення, видалення або додавання інформації в записі. Наші співробітники ставляться до особистої інформації та інформації про обліковий запис як конфіденційної.
  5. У випадку, якщо витік даних станеться з вини Компанії, ми зобов’язуємося протягом 72 годин після її виявлення повідомити про це користувача та усунути причину витоку даних.
  6. Ми будемо зберігати Ваші Персональні та Інформаційні дані стільки, скільки Ваш Обліковий запис буде активний, або на час, необхідний для надання Вам послуг і сервісів Компанії, виконання наших взаємних домовленостей.
 7. ЗНЕОСОБЛЕНІ ДАНІ
  1. Сайти AtomPark використовують файли cookies, які допомагають нам здійснювати моніторинг дій користувачів Компанії. Cookies – це фрагмент даних, автоматично створений Компанією і збережений на комп’ютері користувача Компанії у вигляді одного або декількох файлів. Файли cookies є індивідуальними, але не містять Персональних даних. Докладніше про політику щодо файлів cookie ви можете ознайомитися за посиланням.
  2. Ви можете заблокувати завантаження cookie в Ваш комп’ютер або видалити такі файли в будь-який момент в налаштуваннях Вашого браузера.
  3. Під час використання сайтів Компанії ми отримуємо і зберігаємо дані, які не ідентифікують конкретну особу і не є персональними: місце розташування, браузер, версію операційної системи, і т. д. Ми використовуємо цю інформацію для моніторингу і аналізу тенденцій, адміністрування та відстеження переміщень користувачів з сайтів Компанії, збору демографічної та географічної інформації про наших користувачів в базах в цілому. Ми не об’єднуємо такі дані з Персональними даними.
 8. ФІНАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Надалі, в зв’язку з розширенням чи зміною функцій послуг та продуктів Компанії, а також зміною порядку їх надання, в дану Політику конфіденційності можуть вноситься зміни. Ми обов’язково повідомимо Вас про такі зміни в Політиці шляхом направлення повідомлення на Вашу адресу електронної пошти у випадку, якщо ви висловили згоду на отримання розсилок від AtomPark, а також шляхом розміщення відповідного повідомлення в Особистому Кабінеті.
  2. Всі внесені в дану Політику зміни будуть доступні у вигляді нової редакції за адресою.

Редакція від 3 Травня 2018 року.

Контакти: sales@epochta.ru