/uk/poshtovijj-avtovidpovidach/mozhlyvosti/

ePochta Autoresponder

Поштовий автовідповідач

Можливості ePochta Autoresponder

Необмежена кількість автовідповідей

ePochta Autoresponder дозволяє створювати необмежену кількість автовідповідей і правил для їх відправки. Це означає, що щоб створити шаблон листа, необхідно створити і правило. До кожного правила можна додати необмежену кількість шаблонів електронних повідомлень (використовуйте кнопку “Додати”). Створюйте стільки шаблонів, скільки вам необхідно.

Запланована відправка

Програма дозволяє встановити час розсилки листів. Крім того, є можливість встановлення тимчасового інтервалу між відправленнями відповідей: через __ днів/годин/хвилин. Лист буде надіслано в точно зазначений час. Зверніть увагу, ePochta Autoresponder вимагає підключення до Інтернету, інакше нічого не буде надіслано.

Налаштування правил відправки автовідповідей

Правила для автовідповідей можна встановити у вкладці “Правила”. Користувачам надається можливість вибору унікальних налаштувань для автовідповідей, які містять зазначену тему або ключове слово, які були відправлені з певного адреси або містять вкладення.

Більш того, програма дозволяє створювати ланцюжки листів для відправки.

Підтримка текстового і HTML форматів email листів

ePochta Autoresponder підтримує як текстовий, так і HTML формат.

Редактор повідомлення має стандартні функції: вставка зображень, гіперпосилань, вкладень і т. д.

Під час роботи з HTML форматом, контент автоматично синхронізується з текстовою частиною повідомлення.

Стоп-список

Електронні адреси, які не вимагають відповіді, можна помістити в стоп-список. Автовідповіді за цими адресами вже не будуть розсилатися. (“Проект” – “Властивості”). Email адреси можна завантажити з буфера обміну або внести вручну.

Розширений журнал

У журналі (“Лог”) відображається з’єднання програми з поштовими сервісами клієнта, які доставляють листи. Доступні опис дії клієнта, час його проведення і статус.

У вкладці “Відповіді” відображається інформація про надіслані автовідповіді та одержувачів, а саме: час і тема повідомлення, одержувач і ім’я правила.

Експорт результатів

Програма дозволяє експортувати лог з’єднання і журнал відповідей. Дані можна зберегти в буфер обміну, текстовий файл або документ MS Excel.

 

Спробував  багато софта до цього подібного роду, до кожного були свої запитання та вимоги. Цей варіант поки що найоптимальніший.  Читати далі »
Шевчук Микола
Ми задоволені продукцією компанії, будемо продовжувати співпрацювати і надалі. Ставлю 5 + за техпідтримку та сервіс. Читати далі »
Яковлєв Петро
Спробуйте ePochta Autoresponder вже сьогодні!

 

Автоматизуйте процес відправки листів!
Завантажуйте безкоштовну версію прямо зараз!