/uk/poshuk-email-pc-programma/

ePochta Harvester

Вилучення email адрес з файлів на вашому жорсткому диску

ePochta Harvester

Вилучення адрес із файлів на вашому жорсткому диску

На жорсткому диску вашого компьтера можуть бути тисячі email-адрес про які ви навіть не підозрюєте. Вони можуть бути розміщенні де завгодно: в папці Program Files, в кеші Інтернет-браузера, в Outlook і т. д. Чому б не використати їх?

Програма ePochta Harvester вилучає усі email-адреси, що знаходяться на вашому жорсткому диску. Це швидка та проста у використанні програма, що не потребує підключення до інтернету.

 

Переваги програми

protocols_mail_tools

Типи файлів

В програмі представлені стандартні плагіни, які дозволяють вилучати адреси з будь-яких типів файлів. Основні файли, з якими працює програма: *.doc, *.docx, *.pdf, *.xls, and *.xlsx. Рекомендований розмір файла – до 500 Мб.

Читати далі

organize

Пошук  в папках

Програма сканує всі файли в обраній папці та вилучає звідти email-адреси. Це відмінно економить час, якщо у вас багато файлів з контактними даними.

Читати далі

freesms_mail_tools

Додаткові плагіни

Встановлення додаткових плагінів дає можливість вилучати email-адреси з таких типів файлів: PST, CSV, ZIP, RAR, ACE,  GZ архівів та з популярних поштових клієнтів (Outlook, Outlook Express, The Bat, Eudora, Incredimail).

Читати далі

Інші можливості »

Як розпочати процес вилучення адрес

ePochta Harvester робить пошук email-адрес дуже зручним.  Це дуже проста у використанні, швидка та ефективна програма.

Початок роботи

1 Відкрийте програму.
2 Оберіть жорсткий диск, папку чи файл з якого треба вилучити email-адреси. Натисніть “OK”.
3 ePochta Harvester знайде усі адреси та запропонує вам зберегти їх в окремому файлі.

ePochta Harvester

Для роботи з ePochta Harvester не подрібно мати особливих навичок. Програма має зручний інтерфейс та дозволяє фільтрувати email адреси і зберігати їх в форматі MS Word, Excel, Open Office чи в буфері обміну.

Вибір програми для вилучення електронних адрес  для нашої організації був дуже відповідальним кроком. Ми протестували кілька програмних продуктів. Наш вибір - ePochta Harvester! Що стосується надійності, швидкості роботи, підтримці додаткових плагінів та інших можливостей, цей продукт - найкращий! Читати далі »
Бойко Лілія
Спробуйте ePochta Harvester вже сьогодні!

 

Вилучайте email адреси прямо з вашого комп’ютера!
Завантажуйте безкоштовну версію прямо зараз.