PLAY AND GET UP TO 50% DISCOUNT
PLAY
/uk/poshuk-email-pc-programma/mozhlyvosti/

ePochta Harvester

Вилучення email адрес з файлів на вашому жорсткому диску

Можливості ePochta Harvester

Email-адреси збережені на вашому комп’ютері можна легко вилучити за допомогою програми ePochta Harvester.  За допомогою набору плагінів, ви можете працювати з будь яким типом файлів. Чому ми рекомендуємо використання саме ePochta Harvester поряд з використанням інших наших програм для пошуку контактів?

Розширені місця пошуку

Найпростіше розпочати роботу з вилучення email-адрес з тимчасових файлів браузерів. Як правило, там можна знайти сотні чи тисячі непомітних на перший поглад контактів, що публікуються на сайтах, які ви відвідуєте. Також для пошуку контактів пропонуються стандартні місця розміщення для деяких поштових клієнтів, Мої документи та Program files.Плагіни

В програмі представлені стандартні безкоштовні плагіни, що дозволяють вилучати адреси з таких типів файлів: *.doc, *.docx, *.pdf, *.wab, *.xls, та *.xlsx. Рекомендований розмів файлу – до 500 Мб.

Додатково ви можете придбати плагіни для таких форматів: популярні поштові програми (The Bat, Eudora, Outlook Express, Outlook, Incredimail), PST файли, CSV файли, ZIP, RAR, ACE та GZ архіви.

Фільтрація адрес

Програма дозволяє задати типи оброблюваних файлів (“Загальні налаштування/Типи файлів”) чи встановити фільтрацію email-адрес по їх вмісту.

Управління вилученими email-адресами

Список знайдених email-адрес може бути відредагований, завдяки вбудованим функціям для керування списками розсилки (вкладка “Контакти”).  Програма дозволяє:

  • Додавати обрані контакти
  • Редагувати обрані контакти
  • Видаляти дублікати чи підозрілі адреси по заданим критеріям
Висока швидкість роботи

Швидкість обробки файлів є дуже високою, тому що вся робота проводиться на локальних дисках. Процес сканування займає лише декілька хвилин. В результаті ви отримуєте новий список, що містить тисячі нових email-адрес.

Перегляд оброблених файлів

Ви можете переглянути загальний список оброблених файлів, а також подивитися інформацію по кожному файлу. ePochta Harvester дозволяє переглянути список адрес, отриманих з конкретного файлу. 

Експорт результатів

Всі знайдені адреси програма дозволяє зберегти в:

  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Open Office Writer/Calc
  • текстовий файл
  • буфер обміну
  • інші програми ePochta
Інтеграція з продуктами розсилки та управління списками

При використанні зареєстрованої версії ePochta можна легко здійснити масову поштову розсилку за знайденими адресами. Даний продукт інтегрується з ePochta Mailer (масова email розсилка) та ePochta Verifier (перевірка адрес на йснування).

Якщо ви працюєте з ePochta Harvester, запускаючи її з ePochta Studio, тоді всі операції по створенню файлів і обміну ними між програмами (внутрішніми модулями) ePochta Studio робить самостійно.

Вибір програми для вилучення електронних адрес  для нашої організації був дуже відповідальним кроком. Ми протестували кілька програмних продуктів. Наш вибір - ePochta Harvester! Що стосується надійності, швидкості роботи, підтримці додаткових плагінів та інших можливостей, цей продукт - найкращий! Читати далі »
Бойко Лілія
Спробуйте ePochta Harvester вже сьогодні!

 

Вилучайте email адреси прямо з вашого комп’ютера!
Завантажуйте безкоштовну версію прямо зараз.