/uk/poshuk-email-programma/

ePochta Extractor

Програма для пошуку email адрес в інтернеті

ePochta Extractor

Швидке та надійне вилучення email адрес

 

ePochta Extractor дозволяє вилучати email адреси та імена їх власників з різних веб-сторінок.

Цільові списки електронних адрес є першим кроком до успіху вашого бізнесу. Ви вказуєте актуальні веб-сайти, а програма сама знаходить тисячі адрес за лічені секунди.

ePochta Extractor також проводить фільтрацію електронних адрес за різними критеріями.

Переваги продукту

registration

Ключові слова

Ви можете почати пошук, навіть якщо у вас немає списку URL-адрес веб-сайту. Вкажіть ключове слово, що стосується вашого бізнесу або цільової аудиторії, а програма знайде актуальні сайти, просканує їх, та відшукає email адреси.

Читати далі

programm_mail_tools

Критерії фільтрації

Для прискорення пошуку, ви можете встановити критерії фільтрації за доменами або за email адресами. До інших критеріїв належать: довжина URL, пріоритетні сторінки, ігнорування безперспективних доменів.

Читати далі

Mailbox плагін

Mailbox плагін використовується для вилучення адрес з будь-якої поштової скриньки користувача. Він працює з контентом email повідомлень і вилучає адреси усіх адресатів та адресантів, які є в аккаунті користувача.

Читати далі

Інші можливості »

Як розпочати роботу з  ePochta Extractor

Програма розроблена для сканування веб-сайту та вилучення електронних адрес.  Ознайомтеся із детальною інструкцію щодо роботи із ePochta Extractor та створенню списків актуальних email адрес. Тут ви знайдете поради як найкраще налаштувати програму і використовувати прості та ефективні методи пошуку.

ePochta Extractor

Як ви могли помітити, ePochta Extractor сканує не тільки веб-сторінки, а й вилучає email адреси безпосередньо із вашої поштової скриньки.  Ці особливості роблять ePochta Extractor корисним інструментом пошуку для інтернет користувачів, маркетологів та менеджерів із продажу.

Якщо ви не впевнені, що знайдені адреси є дійсними, використовуйте програми для управління списками. Вони допомагають перевірити та структурувати ваші списки адрес.

Програма ePochta Extractor є сумісною з будь-яким іншим програмним забезпеченням ePochta. У той час як ви насолоджуєтесь кавою, програма швидко та якісно вилучає email адреси. Виникли технічні проблеми? Зверніться до нашого відділу технічної підтримки для швидкого вирішення питаннь.

Відмінний інструмент для масового збору даних, дуже гнучкі настройки, можна налаштувати практично під будь-які цілі. Читати далі »
Ротар Артур
Спробуйте ePochta Extractor вже сьогодні!

 

Знаходьте нові email-адреси в Інтернеті
Завантажте безкоштовну версію саме зараз!