/uk/poshuk-email-programma/mozhlyvosti/

ePochta Extractor

Програма для пошуку email адрес в інтернеті

ePochta Extractor

Ключовим компонентом ефективної рекламної кампанії є якісно складена база даних клієнтів. ePochta Extractor дозволяє створити таку базу даних, шляхом добування інформації з веб-сайтів і пошукових систем.

Цільовий пошук e-mail адрес за допомогою ключових слів

ePochta Extractor допоможе вам скласти базу даних ваших клієнтів, в тому випадку, якщо ви не володієте переліком основних сайтів для пошуку. Просто вкажіть ключове слово, і програма почне шукати відповідні веб-сайти, а також збирати електронні адреси з них.

Пошук адрес на зазначених сайтах

Якщо у вас є адреса цільового сайту, і ви хочете вилучити доступні адреси з нього, вкажіть його адресу і програма збере усі доступні email адреси з нього.

Пошук на сайті за ключовими словами

Створіть цільовий пошук з ePochta Extractor. Введіть адресу веб-сайту і ключове слово, за яким буде відбуватися пошук. Програма знайде сторінки зазначеного веб-сайту, які мають це ключове слово. Адреси електронної пошти будуть вилучені із цих сторінок.

Пошук за списком

Якщо у вас є цілий ряд сайтів, з яких ви хочете отримати email адреси, створіть список їх URL-адрес. Немає необхідності чекати закінчення одного процесу, щоб розпочати інший. Вони працюватимуть почергово. Зрештою, ви отримаєте список знайдених адрес з усіх вказаних сайтів.

Пошук та вилучення телефонних номерів

Здається, це єдина можливість, якою не володіє программа. Тим не менш, ви можете вилучити номери телефонів за допомогою ePochta Lead Extractor, що знаходить як email адреси так і контактні телефони. Ви можете самостійно порівняти фукнціонал цих двох програм.

Плагіни

За необхідністю, ви можете встановити додаткові плагіни. Також ePochta Extractor підтримує Mailbox плагін.

Налаштування пошукових систем

Із 42 доступних пошукових систем, 5 стандартно активовані для пошуку. Ви можете змінити налаштування і обрати необхідну пошукову систему у меню «Налаштування – Налаштування пошукових систем».

Висока швидкість

Програма працює у багатопотоковому режимі. Вона може відкривати кілька сторінок одночасно. Для оптимальної роботи програми, оберіть тип пошуку:

 •  “Прискорений пошук” – програма знаходить менше адрес, але працює швидше.
 •   “Детальний пошук ” – програма знаходить більше адрес, але працює повільніше.

Швидкість процесу пошуку може бути збільшена шляхом встановлення кількості потоків, тайм-аутів і повторних спроб доступу до сайту .

Проксі сервер

ePochta Extractor стандартно використовує налаштування Internet Explorer і автоматично підбирає найбільш відповідний проксі-сервер.

Ми рекомендуємо вручну вказати проксі-сервер. Для цього вам необхідно ввести адресу проксі та номер порту, логін та пароль.

Проксі-сервер надзвичайно корисний, коли будь-який сайт блокує IP-адреси, з причини перевищення обмеженого числа спроб доступу. Проксі-сервер також робить IP адреси непомітними, що дає можливість користувачеві відвідувати сайти анонімно.

Фільтрація e-mail адрес

Фільтрація адрес можлива за такими критеріями:

 • за доменним іменем
 • за довжиною URL сайту
 • за email адресою
 • за пріоритетними посиланнями

Фільтрація за доменним іменем може обмежити пошук за доменами (URL повинен містити … ) або ігнорування доменів (URL не повинен містити …).

Фільтр за email адресою. У розділі “Налаштування/ Загальні налаштування /Фільтрація” ви можете вказати, що вони повинні або не повинні включати.

ePochta Extractor також дозволяє обмежувати вилучення адрес за довжиною посилання і за загальною кількістю адрес електронної пошти, витягнутих з одного сайту.

Обмеження пошуку

Перед тим, як почати процес пошуку, у вас є можливість налаштувати обмеження:

 • усі посилання
 • тільки на цьому сайті
 • тільки в поточному каталозі
 • тільки на поточній сторінці

Ці параметри будуть прийматися до уваги під час пошуку. Наприклад, програма може збирати адреси тільки на поточній сторінці або сайті.

Ігнорування прихованих електронних адрес

Деякі електронні адреси розміщуються на сайтах як спам-пастки. Коли на таку адресу приходить email, адреса відправника включається до чорного списку. ePochta Extractor не витягає такі адреси з веб-сайтів.

Активуйте функцію ігнорування прихованих електронних адрес, щоб не наражати на небезпеку майбутнє своєї кампанії. (“Налаштування”/”Загальні налаштування”).

Обробка JavaScript

ePochta Extractor може вилучати email адреси, які знаходяться у JavaScript. Завдяки тому факту, що програма може працювати з HTML кодом і витягувати адреси з нього, існує можливість оптимізувати роботу, налаштувавши функцію “Обробка JavaScript “.

Користувачеві необхідно спочатку активувати дану функцію, тому що вона при стандартних налаштуваннях вона є неактивною. Після її активації, програма буде шукати і збирати адреси, які приховані за допомогою JavaScript. У цьому випадку, ви отримаєте більше email адрес, але процес вилучення буде тривати довше.

Ігнорування домену

Якщо необхідно прискорити процес вилучення, зверніться до  функції “ігнорування домену” . Це допоможе заощадити час і значно прискорити роботу програми. Існують деякі правила для ігнорування доменів. Якщо після обробки встановленої кількості сторінок, що належать одному домену, не знайдено жодного контакту, тоді домен пропускається. Таким чином, процес пошуку оптимізується, ігноруючи безперспективні джерела адрес.

Таймаут між запитами

Деякі сервера дозволяють виконувати тільки певну кількість запитів. З ePochta Extractor можливо обійти це обмеження шляхом встановлення таймаута (тимчасової паузи) між запитами.

Якщо сервер почав відхиляти запити вашої програми, ми рекомендуємо активувати функцію “Таймаут між запитами”.

Розширений журнал

У процесі пошуку, доступний розширений журнал. Ви можете переглянути посилання сторінок, які вже були оброблені, час, витрачений на пошук адрес, кількість знайдених email адрес, статус сторінки, ключове слово і т. д. Усі дані із розширеного журналу експортуються у буфер обміну або у файл.

Експорт даних

Результати пошуку ePochta Extractor зберігаються у різні типи файлів:

 • Microsoft Word
 • Microsoft Excel
 • продукти лінійки ePochta
 • буфер обміну
 • *txt або *csv файли
 • Writer, Calc
Повна інтеграція з іншими продуктами лінійки ePochta

Ви можете передати усю зібрану інформацію до інших програм ePochta всього одним кліком. Немає необхідності створювати тимчасові файли. Використовуйте повний пакет наших продуктів, щоб отримати оптимальний результат.

Відмінний інструмент для масового збору даних, дуже гнучкі настройки, можна налаштувати практично під будь-які цілі. Читати далі »
Ротар Артур
Спробуйте ePochta Extractor вже сьогодні!

 

Знаходьте нові email-адреси в Інтернеті
Завантажте безкоштовну версію саме зараз!