/uk/poshuk-email-usenet-programma/

Newsgroup Extractor

Вилучення адрес з груп новин NNTP-серверів

ePochta Newsgroup Extractor

Вилучення адрес з груп новин NNTP-серверів

 

Групи новин можуть бути використані в якості ресурсу для пошуку email адрес. Особливістю груп новин є те, що кожна окрема група об’єднує людей за інтересами. Структуровані конференції дозволяють максимально охопити цільову аудиторію.

ePochta Newsgroup Extractor вилучає email адреси з повідомлень на NNTP серверах. Регулярна перевірка груп сприяє постійному оновленню контактів, підтримуючи актуальність і релевантність списків адрес.

 

Переваги продукту

geany

NNTP сервера

Програма підтримує роботу з усіма типами NNTP серверів, включаючи сервера, захищені паролем. За замовчуванням у програмі встановлені найбільш популярні сервера.

Читати далі

performancesystemeos

Швидкий пошук

Програма працює в багатопотоковому режимі, що прискорює вилучення адрес. Залежно від можливостей комп’ютера, можна задавати максимально допустиму кількість потоків для швидкого вилучення даних.

Читати далі

preferences

Експорт

Функціонал ePochta Newsgroup Extractor включає можливість експорту вилучених контактів в програми MS Word, Excel, Open Office Writer, Calc, продукти лінійки ePochta, файли буфера обміну, а також текстові файли.

Читати далі

Усі можливості »

Початок роботи

1 Купіть програму або скачайте її пробну версію
2 Визначте NNTP сервер (виберіть вбудований або вкажіть свій)
3
Натисніть “Завантажити групи” і отримаєте список груп новин з сервера
4 Виберіть потрібні групи для вилучення адрес
5 Натисніть “Старт” для вилучення email адрес
6 Збережіть список знайдених контактів у файл або використовуйте інструменти ePochta для перевірки адрес і масової розсилки.

ePochta Newsgroup Extractor

ePochta Newsgroup Extractor – це незамінний інструмент, коли мова йде про видаляння email адрес з груп. Програма здатна обробляти відкриті групи, і такі, що захищені особистим паролем. Для роботи Newsgroup Extractor не потрібно встановлювати ніяких додаткових утиліт, тільки Windows (95, 98, ME, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7, Windows 8), доступ до Інтернет з’єднання і відкритий NNTP порт.

Тестувала програму на видобуток контактів із групи новин, програма з моїм завданням впоралася на "ура". Рекомендую. Читати далі »
Макаренко Катерина
У ранніх версіях були незначні помилки, але вони вже виправлені. Можна відзначити зручний інтерфейс програми, надійність роботи і простоту установки ПЗ. Бажаємо вам подальшого розвитку і процвітання! Читати далі »
Кушнір Ірина
Спробуйте ePochta Newsgroup Extraсtor сьогодні!

 

Вилучення email адрес з груп на NNTP серверах.
Скачайте безкоштовну версію прямо зараз.