/uk/poshuk-email-usenet-programma/znimky/

Newsgroup Extractor

Вилучення адрес з груп новин NNTP-серверів

NE_main

 

Це головне вікно ePochta Newsgroup Extractor. Тут представлено основне меню програми, доступні NNTP-сервера (список, що випадає) і порожній журнал пошуку, розділений на колонки.

Введіть адресу сервера і завантажте список груп новин з сервера.

ePochta Newsgroup Extractor вилучить сотні email адрес з груп.

 

 

NE_start

 

Після завантаження груп, програма пропонує вибрати наступну дію з двох можливих: почати вилучення email адрес із завантажених новинних груп або редагувати список груп і налаштувати вилучення.

Ви самі вирішуєте, якою дією продовжити роботу з програмою. При в будь-якому випадку, ePochta Newsgroup Extractor сформує список email адрес за лічені хвилини.

 

 

NE_emails

 

ePochta Newsgroup Extractor за хвилини здатний вилучати величезні списки email адрес. Ви якраз встигнете заварити філіжанку кави​​, поки програма буде працювати.

Вилучена інформація розділена колонками по типу контактів: email адреса, ім’я власника адреси, URL групи.

 

 
NE_contacts

 

Програма дозволяє редагувати список контактів. Для цього в меню “Контакти” або за допомогою контекстного меню виберіть необхідну операцію.

ePochta Newsgroup Extractor має функції додавання, редагування або видалення контакту.

Видаляючи контакти, ви можете видалити конкретний виділену адресу, або всі email адреси, які були знайдені в певній групі новин.

 

 
NE_settings

 

Основні налаштування програми представлені невеликим функціоналом, оскільки програма проста у використанні і має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.

Налаштовуючи програму, ви можете встановити кількість потоків (10 за замовчуванням), залежно від потужності комп’ютера, а також можете змінити мову інтерфейсу.

 

 
NE_save

 

Програма підтримує функцію експорту вилучених контактів в буфер обміну, локальний файл або інші продукти лінійки ePochta для перевірки адрес і розсилки листів.

У процесі збереження даних, користувач вибирає поля, які необхідно зберегти: чи буде це тільки email адреси або вся витягнута інформація.

Тестувала програму на видобуток контактів із групи новин, програма з моїм завданням впоралася на "ура". Рекомендую. Читати далі »
Макаренко Катерина
У ранніх версіях були незначні помилки, але вони вже виправлені. Можна відзначити зручний інтерфейс програми, надійність роботи і простоту установки ПЗ. Бажаємо вам подальшого розвитку і процвітання! Читати далі »
Кушнір Ірина
Спробуйте ePochta Newsgroup Extraсtor сьогодні!

 

Вилучення email адрес з груп на NNTP серверах.
Скачайте безкоштовну версію прямо зараз.