/uk/poshuk-email-web-programma/

ePochta Web Spider

Вилучення електронних адрес на сайтах

 

Не дивлячись на те, що існують ефективні інструменти маркетингу, які дозволяють автоматично вилучати адреси  електронні адреси та іншу інформацію, деякі операції не можуть бути виконані без втручання людини.

ePochta Web Spider в режимі реального часу вилучає із веб-сайтів електронні адреси, телефонні номери та іншу контактну інформацію у напівавтоматичному режимі. Все, що вам потрібно зробити, це відвідувати необхідні сайти , а программа самостійно буде вилучати із них інформацію і зберігати її в базі данних.

Переваги продукту

kdmconfig_7841

Максимум контактів

Крім електронних адрес і телефонних номерів програма вилучає контактну інформацию із  Skype, Yahoo, AOL, MSN, ICQ.

Читати далі

network_1985

Плагін браузера

Программа працює с різноманітними браузерами: Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox та Google Chrome. Під час установки ePochta Web Spider у вас також є можливість встановити плагін до цих браузерів.

Читати далі

addressbook_6303

Email та телефон

В той час,як вы відвідуєте веб-сайти, ePochta Web Spider вилучає різноманітну контактну інформацію: електронні адреси, телефонні номери і контакти мессенджерів.

Читати далі

Інші можливості »

Початок роботи

1 Завантажте програму и зареєструйтесь.
2 Відкрийте інтернет браузер.
3 Відвідуйте веб-сайты, на яких разміщені необхідні вам контакти.
4 Відкрийте програму для перегляду усіх вилучених данних.

ePochta Web Spider

Програма працює у фоновому режимі в той час, як ви відвідуєте сторінки в Інтернеті. Web Spider встановлюється у браузер як додаток і сканиє кожну відвідану сторінку. Якщо на сторінці міститься контактна інформація, програма її вилучає і зберігає в базі даних.

aPochta Web Spider знаходить всілякі контакти: електронні адреси, номери телефонів та факсів, контакти ICQ, Yahoo Messenger, AOL Instant Messenger та MSN Messenger.

У червні 2014 року компанією Google змінена політика безпеки для браузера Chrome. У зв’язку з цим плагін для Chrome на разі не працює. Будь ласка, використовуйте браузери Firefox , Internet Explorer або Opera.

Продукти ePochta дозволяють нам працювати набагато ефективніше. З нетерпінням очікуємо нових версій. Читати далі »
Кльопко Богдан
Ми відчуваємо себе набагато впевненіше, знаючи, що у нас завжди під рукою ePochta Web Spider. Программа зберігає нам дорогоцінні години, які довелося б витратити на пошук контактів. При цьому робота з системою дуже проста. Читати далі »
Вареник Андрій
Спробуйте ePochta Web Spider вже сьогодні

 

Вилучайте контактну інформацію під час відвідування веб сторінок.
Спробуйте зараз безкоштовно!