/uk/poshuk-email-whois-programma/

ePochta WHOIS Extractor

Пошук email адрес власників доменів

 

Якщо ви хочете зібрати адреси електронної пошти власників будь-якого Інтернет-ресурсу, то вам потрібно отримати доступ до бази даних WHOIS. Наше програмне забезпечення допоможе вам перевірити сотні доменних імен і витягти адреси власників сайтів. Програма вилучає адреси адміністраторів і власників веб-сайтів, а також дату закінчення реєстрації.

Переваги продукту

class_5019

Всі типи доменів

ePochta WHOIS Extractor працює з усіма типами доменів, не тільки з com, net, org і ru. Програма підтримує всі географічні та комерційні зони та інтернаціональні домени.

Читати далі

db_add_4011

Повний пошук

Крім стандартних типів даних, таких як адреси електронної пошти, програма вилучає також ім’я власника, номери телефону та факсу, країну та адресу реєстрації домену, а також дату закінчення реєстрації.

Читати далі

document-export_4457

Експорт даних

Результати експорту даних можна зберегти в наступних форматах: * txt або * csv, MS Office (Word, Excel). Налаштування фільтра дозволяють вказати дані, які необхідно зберегти.

Читати далі

Інші можливаості »

Відео ePochta WHOIS Extractor

Початок роботи

1 Відкрийте програму.
2 Відкрийте список доменів, скопіюйте їх у буфер обміну і в програму.
3 Натисніть “Запустити всі”.
4
По закінченню вилучення адрес, збережіть результати.

ePochta WHOIS Extractor

Цей продукт розроблений для вилучення адрес електронної пошти з бази даних WHOIS. Ця база містить імена власників доменних імен, які доступні для всіх. Наша програма допомагає легко і з більшою ефективністю вилучати контактну інформацію для проведення успішних маркетингових кампаній.

ePochta WHOIS Extractor працює в багатопотоковому режимі, що дозволяє значно прискорити процес вилучення даних. Усього кілька хвилин потрібні для створення нового списку контактів.

Тепер у нас є продукт, який є швидким, надійним та простим у використанні. Знімаємо капелюха перед чудовим продуктом ePochta. Дякуємо, хлопці! Читати далі »
Патрашко Андрій
Спробуйте ePochta WHOIS Explorer прямо зараз

 

Вилучайте контактну інформацію адміністраторів і власників сайтів з бази даних WHOIS.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз.