/uk/poshuk-email-whois-programma/mozhlyvosti/

Можливості ePochta WHOIS Extractor

ePochta Whois Extractor – програма для вилучення email адрес з бази даних WHOIS.
У базі даних WHOIS міститься реєстраційна інформація відносно доменів, їх власників та IP адрес, а також автономних систем. Це ідеальний продукт, якщо потрібно зібрати контактну інформацію з бази даних.

ePochta Whois Extractor вилучає всю доступну контактну інформацію, включаючи номери телефонів, email адреси та інше.

Підтримка всіх типів доменів

Програма працює з усіма типами доменів, незалежно від типу комерційних та географічних зон. Підтримуються такі найбільш популярні зони, такі як * com, * net, * org і * ru. До того ж ePochta Whois Extractor здатна обробляти інтернаціональні доменні імена.

Вилучення додаткової інформації

ePochta Whois Extractor вилучає разом з email адресами додаткову контактну інформацію:

  • Номери телефонів і факсів
  • Дата реєстрації домену
  • Дата закінчення реєстрації домену
Підтримка проксі

ePochta Whois Extractor підключається до мережі без активації і налаштування proxy серверів. Програма працює в багатопотоковому режимі. Але у випадку підключення без активації proxy, встановлені обмеження щодо кількості спроб доступу з одного комп’ютера. Саме тому рекомендується використовувати proxy сервера, щоб обійти ці обмеження.
ePochta Whois Extractor підтримує такі типи серверів, як Socks 4, Socks 4A і Socks 5.

Швидкий пошук

Процес пошуку організований в багатопотоковому режимі, завдяки чому програма обробляє інформаціюсотнями доменів за хвилину.

Розширений журнал

У процесі вилучення контактних даних ведеться розширений журнал пошуку. У цьому журналі відображаються зібрані дані.
Вся інформація структурована у вигляді таблиці, де кожен тип інформації представлений в окремій колонці.
За бажанням, ви можете переглянути вилучені дані по одному конкретному домену, або відобразити списком по всіх доменах, які були оброблені.

Фільтр контактів

ePochta Whois Extractor вилучає різні типи контактних даних. Фільтр контактів встановлений для того, щоб відображати тільки необхідні типи контактів після їх вилучення. Наприклад, ви можете встановити, щоб відображались тільки номери телефонів і email адреси.

Експорт контактів

Всі виличені дані можуть бути експортовані в програми MS Office або перенесені в ePochta Mailer чи ePochta List Manager для створення майбутніх email кампаній. Програма дає можливість експортувати всі або тільки окремі типи контактів.
ePochta Whois Extractor повноцінно інтегрується з програмою масових email розсилок ePochta Mailer та інструментом перевірки email адрес на існування ePochta Verifier.

Тепер у нас є продукт, який є швидким, надійним та простим у використанні. Знімаємо капелюха перед чудовим продуктом ePochta. Дякуємо, хлопці! Читати далі »
Патрашко Андрій
Спробуйте ePochta WHOIS Explorer прямо зараз

 

Вилучайте контактну інформацію адміністраторів і власників сайтів з бази даних WHOIS.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз.