/uk/poshuk-kontaktiv-programma/

ePochta Lead Extractor

Пошук контактної інформації в Інтернеті

ePochta Lead Extractor

Пошук контактів в інтернеті

Спілкування з потенційними клієнтами по телефону, Skype або СМС більш ефективне ніж розсилка масових email повідомлень. ePochta Lead Extractor потрібно всього лише декілька хвилин, щоб зібрати для вас контактну інформацію. Заощаджений час ви можете витратити на себе.

ePochta Lead Extractor витягує з Інтернету електронні адреси, телефонні номери, контакти Skype, MSN, AOL, Yahoo, і ICQ.

 

Переваги продукту

exeption

Електронні адреси

За замовчуванням програма витягує email адреси. Завдяки тому, що процес є багатопотоковим, він проходить досить швидко, і в підсумку ви отримуєте список електронних адрес потенційних клієнтів.

Читати далі

sendsms

Телефонні номери

Вкажіть адреси сайтів або введіть ключові слова в рядок пошуку, і програма витягне всі необхідні контактні номери телефонів.

Читати далі

registration

Інші типи контактів

Програма може витягувати не тільки електронні адреси і номери телефонів, а й контакти Skype, ICQ, AIM, MSN і Yahoo месенджерів. Для цього вам потрібно буде встановити додаткові плагіни.

Читати далі

Інші можливості »

Як розпочати роботу з ePochta Lead Extractor?
1 Відкрийте програму.
2 Натисніть на кнопку “Новий пошук”.
3 Вкажіть ключове слово або адресу сайту для пошуку контактів.
4 Оберіть пошукову систему.
5 Визначте тип контактів для вилучення.
6 Натисніть кнопку “Старт”. Програма попередить про завершення пошуку.

ePochta Lead Extractor

ePochta Lead Extractor вилучає контактну інформацію та допомагає у створенні бази потенційних клієнтів. Базова версія дозволяє знаходити електронні адреси. Встановіть додаткові плагіни для пошуку і збору:

  • Номерів телефонів і факсів
  • Контактів Skype
  • Контактів в інтернет- месенджерах : ICQ , AIM , MSN , Yahoo

Більш того , програма знаходить контактну інформацію на сайтах , які вимагають авторизації. Для цього потрібно ввести логін і пароль, відповідний до певного сайту. На довершення всього, програма легко справляється з сайтами закодованими в Javascript .

Хочемо сказати велике дякую за якість наданих послуг, за Вашу обов'язковість, доброзичливість, ретельність і супер швидкість. Читати далі »
Тищенко Дмитро
Інформація в наш час представляє дуже велику цінність, для нас особливо важливо вчасно приймати і обробляти дані. Адже навіть часткова втрата інформації рівносильна катастрофі. Розглянувши різні пропозиції у сфері збору контактної інформації, ми зупинили наш вибір на ePochta і не пожалкували! Cпасибі за вашу якісну та чітку роботу! Читати далі »
Соболь Віталій
Спробуйте ePochta Lead Extractor вже сьогодні!

 

Вилучайте номери телефонів і факсів, контакти ICQ, Skype, AIM, MSN і Yahoo месенджерів.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!