/uk/poshuk-kontaktiv-programma/znimky/

ePochta Lead Extractor

Пошук контактної інформації в Інтернеті

lead_mainГоловне вікно ePochta Lead Extractor поділено на кілька частин: панель інструментів, монітор пошуку, статистика .
На панелі інструментів знаходяться три вкладки з головними функціями програми та іншими доступними опціями для пошуку, управління та експорту контактів.

Монітор пошуку показує результати вилучення у вигляді списку контактів, оброблених URL і знайденої інформації (у разі вилучення інших видів контактів).
У вікні статистики знаходиться інформація про процес і деталі пошуку. Контролювати процес вилучення даних допомагає лічильник часу і кількості знайдених контактів.

 

 
lead_advanced_searchВключення додаткових налаштувань допомагає поліпшити процес пошуку.

Більш того, в вашому розпорядження є три типи пошуку: за ключовою фразою, за списком URL веб-сайтів або на конкретному сайті.

Налаштувати пошук для досягнення найкращих результатів можна за допомогою панелі додаткових можливостей.

 

 

 

 

lead_filtersУ загальних налаштуваннях Lead Extractor можна вказати потрібні proxy сервера, тип з’єднання і визначити межі пошуку.

Ви також можете використовувати різні фільтри, щоб визначити тип необхідних контактів для пошуку за допомогою ключового слова.

Вкладка “Фільтр” дозволяє видаляти дублікати зі списку витягнутих файлів.

 

 

 

 

studio_new-projectНайлегше розпочати пошук за допомогою майстра створення проекту. Усього кілька кроків дозволяють ідеально налаштувати процес вилучення контактної інформації.

Не потрібно відкривати додаткові вікна або шукати спеціальну вкладку з налаштуваннями. Майстер створення проекту об’єднує всі функції в одному діалоговому вікні. Усього кілька хвилин буде потрібно для налаштування пошуку.

Додаткові налаштування знаходяться у вкладці Загальні налаштування.

 

 

 

lead_settingsУ налаштуваннях програми ви можете встановити обмеження пошуку, а також змінити: тип інтернет підключення, proxy, інтерфейс і мову програми.

Фільтрація дозволяє контролювати список URL і окремих файлів, які будуть проігноровані програмою в процесі пошуку. Таким чином пошук інформації стає більш швидким і ефективним.

За замовчуванням ePochta Lead Extractor витягує з веб-сторінок електронні адреси, імена користувачів і телефонні номери. Для пошуку іншої інформації потрібно купити та активувати додаткові плагіни.

 

 

lead_data_miningВикористовуйте пошук даних, якщо потрібно витягти інформацію з аналогічних сторінок на одному сайті.

Потрібно ввести URL адресу (для одного сайту), вибрати елемент веб-сторінки (або декілька), який може містити контактну інформацію, і почати пошук.

Для уточнення параметрів пошуку, натисніть на кнопку “Ще”, яка знаходиться праворуч від поля пошуку.

 

 

 

 

lead_exportЗнайдені дані можна експортувати в буфер обміну файлів, локальні файли або інші продукти ePochta.

Зберігати URL адреси та контакти можна залежно від ваших потреб.

Використовуючи фільтрацію при експорті файлів, ви можете зберігати або проскановані URL, або певні контакти. Виберіть поля для збереження і натисніть на кнопку “Зберегти”.

Інформація в наш час представляє дуже велику цінність, для нас особливо важливо вчасно приймати і обробляти дані. Адже навіть часткова втрата інформації рівносильна катастрофі. Розглянувши різні пропозиції у сфері збору контактної інформації, ми зупинили наш вибір на ePochta і не пожалкували! Cпасибі за вашу якісну та чітку роботу! Читати далі »
Соболь Віталій
Хочемо сказати велике дякую за якість наданих послуг, за Вашу обов'язковість, доброзичливість, ретельність і супер швидкість. Читати далі »
Тищенко Дмитро
Спробуйте ePochta Lead Extractor вже сьогодні!

 

Вилучайте номери телефонів і факсів, контакти ICQ, Skype, AIM, MSN і Yahoo месенджерів.
Завантажте безкоштовну версію прямо зараз!