Про AtomPark Software

AtomPark Software, Inc. була заснована у 2001 році як розробник програмного забезпечення для роботи з електронною поштою, електронної комерції та маркетингу, а також широкого спектру програмного забезпечення для роботи в мережі Інтернет. Наша команда складається з фахівців різних областей, включаючи розробку програмного забезпечення, маркетинг, клієнтську підтримку та фахівців відділу продажів.

AtomPark Software має представництва у всіх куточках планети. AtomPark Software, Inc. є членом форуму незалежних розробників програмного забезпечення (ISDEF) і сертифікованим партнером Microsoft; усі продукти компанії розроблені під ліцензією Microsoft.

Програмне забезпечення для інтернет маркетингу від ePochta:

  • Програми для пошуку email адрес в Інтернеті, в локальних файлах, групах новин і т.д.  Детальніше
  • Інструменти для масових смс і email розсилок. Детальніше
  • Керування списками розсилки. Детальніше
  • Сервіси для маркетингових кампаній. Детальніше
  • Категоризована база для цільового пошуку. Детальніше

Наші продукти для email маркетингу відрізняються високим ступенем практичності, якості та доступності. Для задоволення потреб наших клієнтів, ми надаємо економічно ефективні, прості в установці та експлуатації інтуїтивно-зрозумілі рішення, а також послуги для корпоративних клієнтів, власників SMB, некомерційним і користувачам домашніх ПК.

Наші вебсайти

www.epochta.ua – продукти для email та смс маркетингу, представлені окремим програмним забезпеченням та онлайн сервісами.

www.epochtasms.com.ua – веб-сайт, повністю присвячений продуктам для масового смс маркетингу.

www.epochta.com.ua/email – окремий сайт про веб-сервіс для масових email розсилок через Інтернет.

www.epochta.com.ua/smtp – повна і детальна інформація про якісний SMTP сервер від ePochta.

www.epochta.ru/blog – блог про інтернет-маркетинг, де ви знайдете цікаву та корисну інформацію для ефективного маркетингу.