Продукти

ePochta Extractor

AtomicEmailHunter Програма знаходить актуальні email адреси на веб-сайтах. Після введення дійсної URL-адреси у вікні пошуку, ePochta Extractor знайде усі доступні email адреси на сайті та видасть їх список.

ePochta Lead Extractor

logo_lead_extractor Програма витягує електронні адреси, телефонні номери, контакти Skype, MSN, AOL, Yahoo і ICQ. Володіючи такою інформацією, ви можете відправляти персоналізовані листи та повідомлення.

ePochta Harvester

AtomicEmailLogger На жорсткому диску вашого комп'ютера можуть бути тисячі адрес, про які ви навіть не підозрюєте, але без збирача адрес їх найчастіше використовувати не можна.

ePochta WHOIS Explorer

awe Ця програма збору email адрес розроблена для вилучення email адрес і інших контактів (номер факсу і телефону), дати закінчення дії домену та адресу адміністратора і власника сайту.

Продукти

ePochta Studio

logo_studio Універсальна програма включає у себе можливості перевірки та редагування email адрес, управління списками розсилки; створення та відправлення професійно оформлених електронних листів.

ePochta Mailer

ams-vista ePochta Mailer спрямована на розсилку email повідомлень клієнтам, на управління та моніторинг ефективності email кампаній. Ви будете знати час і кількість відкритих листів, переходи по посиланнях та конверсії.

Продукти

ePochta Verifier

AMV_VistaIcon Ця програма допомагає зберегіти ваші списки розсилки актуальними і організованими. Адреси із вашого списку перевіряються програмою, неіснуючі або підозрілі видаляються із списків розилки. Якщо ви хочете заощадити час і гроші, не забудьте використовувати ePochta Mail Verifier, перш ніж починати масову розсилку пошти.

ePochta List Manager

box_list_manager_ru_mini Обробка великих списків розсилки потребує спеціальних програми. З ePochta List Manager ви можете розділяти або об'єднувати списки адрес, сортувати, видаляти дублікати і персоналізувати ваші списки.

ePochta Autoresponder

AtomicAutoresponder_256 ePochta Autoresponder - програма, яка автоматично відповідає на ваші вхідні повідомлення. Вона дає можливість встановити час відправки, відправляти ланцюги повідомлень і багато іншого. ePochta Autoresponder не дозволить вашим клієнтам забути про вас.