Для масової розсилки

Створюйте та надсилайте масові розсилки, використовуючи персоналізовані, необмежені списки, а також попередню спам-перевірку. Відправлені кампанії можна з легкістю відслідковувати, а також моніторити за допомогою статистики.

ePochta Mailer

ams-vista ePochta Mailer спрямована на розсилку email повідомлень клієнтам, на управління та моніторинг ефективності email кампаній. Ви будете знати час і кількість відкритих листів, переходи по посиланнях та конверсії.

ePochta Tracker

tracker ePochta Tracker - онлайн сервіс для відстеження листів. Ви дізнаєтеся, коли і хто відкриває ваші листи, по яких посиланнях переходять. Цей сервіс інтегрується з будь-якою програмою відправки листів.

ePochta Studio

logo_studio Універсальна програма включає у себе можливості перевірки та редагування email адрес, управління списками розсилки; створення та відправлення професійно оформлених електронних листів.

ePochta Verifier Online

AMV_VistaIcon ePochta Verifier Online надає можливість перевірки електронних адрес на існування. Це багатофункціональний сервіс, який слід використовувати, коли ваш порт 25 заблокований або у вас є великий список для перевірки.