Для пошуку адрес

Безперервний пошук нових клієнтів виконується автоматично, швидко та якісно. Ви можете створювати правила фільтрів і проводити цільовий пошук. Адреси електронної пошти вилучаються із веб-сайтів, баз даних, жорсткого диску, локальних файлів та компакт-дисків.

ePochta Extractor

AtomicEmailHunter Програма знаходить актуальні email адреси на веб-сайтах. Після введення дійсної URL-адреси у вікні пошуку, ePochta Extractor знайде усі доступні email адреси на сайті та видасть їх список.

ePochta Harvester

AtomicEmailLogger На жорсткому диску вашого комп'ютера можуть бути тисячі адрес, про які ви навіть не підозрюєте, але без збирача адрес їх найчастіше використовувати не можна.

ePochta Lead Extractor

logo_lead_extractor Програма витягує електронні адреси, телефонні номери, контакти Skype, MSN, AOL, Yahoo і ICQ. Володіючи такою інформацією, ви можете відправляти персоналізовані листи та повідомлення.

ePochta Web Spider

webspider_big Програма вилучає адреси електронної пошти з веб-сайтів у той час, як ви їх відвідуєте. Тепер немає необхідності витрачати багато часу на пошук контактної інформації. Програма буде робити це за вас.

ePochta WHOIS Explorer

awe Ця програма збору email адрес розроблена для вилучення email адрес і інших контактів (номер факсу і телефону), дати закінчення дії домену та адресу адміністратора і власника сайту.

Newsgroup Extractor

newsgoup3 Програма дозволяє вилучати email адреси та імена учасників новинних груп, обробляючи повідомлення на NNTP-серверах, включаючи захищені паролем.