Для списків розсилки

Формуйте списки розсилок високої якості або оновлюйте вже готові. Наші програми дозволять перевірити адреси з вашого списку, чи вони дійсно існують. Крім того, списки розсилки можна легко редагувати та опрацьовувати. Залишайтеся на зв'язку з вашими клієнтами!

ePochta Verifier

AMV_VistaIcon Ця програма допомагає зберегіти ваші списки розсилки актуальними і організованими. Адреси із вашого списку перевіряються програмою, неіснуючі або підозрілі видаляються із списків розилки. Якщо ви хочете заощадити час і гроші, не забудьте використовувати ePochta Mail Verifier, перш ніж починати масову розсилку пошти.

ePochta List Manager

box_list_manager_ru_mini Обробка великих списків розсилки потребує спеціальних програми. З ePochta List Manager ви можете розділяти або об'єднувати списки адрес, сортувати, видаляти дублікати і персоналізувати ваші списки.

ePochta Autoresponder

AtomicAutoresponder_256 ePochta Autoresponder - програма, яка автоматично відповідає на ваші вхідні повідомлення. Вона дає можливість встановити час відправки, відправляти ланцюги повідомлень і багато іншого. ePochta Autoresponder не дозволить вашим клієнтам забути про вас.

Subscription Manager

logo_subscription ePochta Subscription Manager працює з запитами підписки/відписки. Дана програма обробляє вхідну пошту, форми підписки з сайту і локальні файли, визначає email адресу користувача і додає/видаляє його в/з вашого поточного списку.