/uk/servis-analyzy-rozsylok/

ePochta Tracker

Онлайн платформа для відстеження розсилок

ePochta Tracker

Відстежуйте відправлені email кампанії

Після того, як email кампанія була відправлена, є велика необхідність у відстеженні повідомлень. Хто отримав? Хто, коли і де прочитав? По яких посиланнях перейшли? На скільки кампанія ефективна в порівнянні з попередньою? Відповіді на ці та багато інших питань може дати ePochta Tracker .

ePochta Tracker відстежує всі відправлені листи і збирає статистику ваших email кампаній. Отримайте доступ до даних по відкриттям листів, переходам по посиланням, відвідинам сторінок та інш. Визначення того, з ким спілкуватися, де і коли – це ключ до ефективних email кампаній.

Ніякі додаткові технічні знання або додаткові вміння не потрібні!

 

Пререваги продукту

stats_6229

Відкриття та кліки

Наш сервіс надає можливість переглянути відсоток одержувачів, які відкривають ваші повідомлення, як часто вони переходять по посиланнях і по яких посиланнях роблять це найчастіше. Всю цю інформацію можна переглянути в панелі управління.

Читати далі

kworldclock_1164

Час і країни

Перевіряйте кількість отримувачів, які читають листи, з вашої країни та з-за кордону. У панелі управління ви можете проглянути детальну статистику про час відкриття листів, включаючи інформацію про дні тижня, в які листи відкривають найбільше разів.

Читати далі

camera_test_8196

Різні параметри

Порівняйте візуально різні параметри двох кампаній. Найлегше це зробити наклавши картинки з графіками однєї кампанії на іншу. Критерієм ефективності кожної кампанії є число прочитанних повідомлень і посилань, за якими зробили перехід.

Читати далі

Інші можливості »

Початок роботи

1 Відкрийте ePochta Mailer і створіть email повідомлення.
2 У меню оберіть “Сервіс” – “ePochta Tracker”.
3 Введіть свою email адресу та ім’я кампанії.
4 Надішліть листа.
5 Перегляньте необхідну статистику.

ePochta Tracker

ePochta Tracker – оналайн сервіс для моніторингу email кампаній. Використовуючи його, ви завжди будете знати, які з передплатників насправді читають ваші листи і по яких посиланнях вони переходять.

Сервіс дуже простий у використанні, якщо використовувати його разом з ePochta Mailer. Він не вимагає ніяких додаткових налаштувань від вас або змін до існуючих розсилок. ePochta Mаiler вносить всі налаштування автоматично.

Для того, що б почати роботу, зареєструйтесь в системі. Процес реєстрації не займе більше 2 хвилин. Починаючи вже з наступної розсилки ви будете знати набагато більше.

Відмінний сервіс. Все можна переглянути: звідки людина, коли, де і як був зроблений перехід. І вже від цього танцювати і рухатися далі. Читати далі »
Карась Денис
Як же мені допоміг сервіс ePochta Tracker. Дуже сподобались солідність, продуманість, широкі можливості і легкість освоєння. Читати далі »
Плачінда Владислав
Спробуйте ePochta Tracker вже сьогодні!

 

Створіть свій аккаунт і отримайте можливість використовувати сервіс безкоштовно.
Відстежуйте email кампанії ефективно!