/uk/servis-analyzy-rozsylok/mozhlyvosti/

ePochta Tracker

Онлайн платформа для відстеження розсилок

Можливості ePochta Tracker

Загальна кількість передплатників і відсоток осіб, які читають розсилку

Статистика доступна по всіх проведених кампаніям одночасно. Вона підраховує загальну кількість відправлених і прочитаних листів, а також переходи по посиланнях (меню “Статистика” -> “Загальний огляд”). Ця функція програми дає вам унікальну можливість бачити кількість одержувачів, які дійсно читають ваші листи, як часто вони переходять по лінкам, і які лінки найбільше користуються популярністю. За допомогою фільтра виберіть кампанію. Відсотки підраховуються автоматично і виводяться на екран у вигляді графіків.

Розподіл передплатників по країнах

Програма дозволяє бачити співвідношення вітчизняних і зарубіжних читачів. База даних для перевірки IP адрес постійно оновлюється. Перегляд передплатників по країнах можливий як в загальному звіті проведених кампаній, так і в поодиноких кампаніях. Для пошуку кампанії використовуйте функцію фільтрації.
Статистичні дані також представлені у вигляді кругових діаграм і графіків.

Час витрачений на читання листів

Детальна статистика на контрольній панелі надає інформацію про дату і час прочитання передплатниками ваших листів.
Відсотки підраховуються автоматично і виводяться у вигляді графіків в загальному звіті про проведену кампанії. Для перегляду результатів конкретної кампанії, скористайтеся функцією фільтрації.

Динаміка активності

Сервіс дозволяє спостерігати за тим, як в залежності від місяця, дня тижня або часу доби змінюється інтерес читачів до вашої розсилки, як змінюється відгук по ній, як багато часу передплатники витрачають на читання розсилки і так далі.
Ви можете переглянути статистику всіх проведених кампаній або одиничної кампанії.

Порівняння ефективності різних кампаній

Можна провести порівняння двох кампаній розсилки за різними параметрами. Найпростіше накласти їх графіки один на одний і порівняти ефективність. Критеріями оцінки є кількість прочитаних листів і переходів по посиланнях (загальних і унікальних).
Це дозволяє створити найбільш відповідний формат розсилки (адже ні для кого не секрет, що у кожного він свій).
Див. графіки за іншими параметрами активності в розділі Скріншоти.

Звіти

Наш сервіс дозволяє створювати і відправляти статистичні звіти вам на електронну пошту або на RSS – канал. Для отримання повідомлень можна задати часовий інтервал – щодня або щотижня. Звіти надаються у форматах *.сsv , *.txt , *.xls , або *.xlsx і містять інформацію про прочитані листи і переходи по посиланнях або про всі типи даних одночасно.

Інтеграція

ePochta Tracker – додатковий онлайн сервіс. Вставивши спеціальний код в тіло листа розсилки, його можна інтегрувати з будь-якою поштовою програмою. ePochtа Mailer і ePochta Studio самостійно відстежують кампанії розсилки по електронній пошті.

Як же мені допоміг сервіс ePochta Tracker. Дуже сподобались солідність, продуманість, широкі можливості і легкість освоєння. Читати далі »
Плачінда Владислав
Відмінний сервіс. Все можна переглянути: звідки людина, коли, де і як був зроблений перехід. І вже від цього танцювати і рухатися далі. Читати далі »
Карась Денис
Спробуйте ePochta Tracker вже сьогодні!

 

Створіть свій аккаунт і отримайте можливість використовувати сервіс безкоштовно.
Відстежуйте email кампанії ефективно!