Ми бiльше не надаємо послуги в розсилцi через веб-сервic, так як вважаємо ePochta Mailer вигiднiшою пропозицiєю
Ви отримаєте програму для розсилок за 79.85 $ без щомiсячних платежiв.
Подробицi

ePochta SMTP

Якісний SMTP сервер для масової відправки email повідомлень

ePochta SMTP

Якісний SMTP сервер для масової відправки email повідомлень

 

Електронні листи стали найбільш життєздатним методом маркетингу. Кожен користувач піклується про своєчасну доставку своєї реклами, прагне, щоб більшість листів потрапляли у “Вхідні “, а також бажає, щоб репутація його IP адреси залишалася незаплямованою.

Підтримка надійного серверу для відправки email повідомлень необхідна кожному, хто займається email маркетингом. ePochta SMTP – це рішення для масових розсилок. Це ефективний і доступний сервіс. Наші тарифні плани і простота використання задовольнять кожного, від бізнесменів та маркетологів, до звичайних користувачів.

 

Переваги продукту

performancesystemeos

Висока швидкість

Ми використовуємо передовий досвід електронного маркетингу для досягнення високих швидкостей доставки, орієнтуючись на кращі ідеї та реалізацію їх у ePochta SMTP. Крім того, сервіс підтримує SPF та DKIM підписи.

Читати далі

emoticon

Обхід лімітів

Під час відправки повідомлень, ви можете використовувати стільки імен відправників, скільки забажаєте. Кількість листів та швидкість відправки майже не обмежені – усе залежить від вашого тарифного плану.

Читати далі

document_graph

Детальна статистика

ePochta SMTP надає звіти за наступними процесами: історія відправки та помилки доставки.
Усі звіти можна зберегти до CSV файлу.

Читати далі

Інші можливості »

Відео ePochta SMTP

Як почати працювати з ePochta SMTP?

Наш сервер легко інтегрується з усіма поштовими клієнтами, програмами для масової розсилки та веб-сервісами. Після реєстрації, зайдіть в “Особистий кабінет”, в меню “Налаштування”. Тут ви знайдете інформацію для інтеграції серверу. Також у цьому розділі ви можете додати домени, з яких здійснюватиметься відправка, згенерувати SPF або DKIM підписи.

ePochta SMTP

ePochta SMTP створений для того, щоб зробити вашу розсилку email повідомлень ефективною! Виділена IP-адреса, висока швидкість відправки, великий відсоток попадання у “Вхідні”, відсутність необхідності купувати додаткове програмне забезпечення та 24/7 технічна підтримка клієнтів – все це робить наш SMTP сервіс надійним маркетинговим інструментом.

Користуватися ним почала дуже давно. І жодного разу ще в ньому не розчарувалася. Дуже зручний і головне надійний сервіс. Читати далі »
Якушева Марина
У мене клієнти по всій Росії. Добре налагоджена комунікація, це те що дійсно необхідно в першу чергу. Завдяки нашій з Вами співпраці я зекономила багато часу і сил. Той обсяг роботи, який Ви мені гарантували, був зроблений швидше, ніж я очікувала. Я буду рекомендувати Вас. Читати далі »
Гуляєва Світлана
Спробуйте ePochta SMTP вже сьогодні!

 

Активуйте свій аккаунт і отримайте тариф “Безкоштовний”.
Ви зможете відправляти до 600 повідомлень на місяць.