/uk/sms-rozsilka-servis/

ePochta SMS

Масова розсилка СМС через Інтернет з ePochta SMS

Ідеальний спосіб підтримати зв’язку з вашими клієнтами і для знайти нових – це масова розсилка смс. Цей вид зв’язку поєднує економічну ефективність із невеликими інвестиціями, що мають високу рентабельність. Економте свій час і гроші! ePochta SMS – лідер серед онлайн сервісів для відправлення смс. Він охоплює понад 800 мереж операторів у більш ніж 200 країнах по всьому світу!

Наш смс сервіс надає можливість швидко і безпечно спілкуватися з вашими потенційними та поточними клієнтами, відправляючи масові смс повідомлення, сповіщаючи їх про нові акції, або знайомлячи із іншою інформацією.

Розсилка смс через інтернет – найефективніший спосіб донести інформацію до цільової аудиторії. Немає значення, скільки повідомлень вам потрібно відправити – одне або сотні тисяч. ePochta SMS допоможе вам у цьому. Смс надсилаються моментально і через кілька секунд вони вже є доставленими клієнту .

Переваги продукту

alarmd_7708

Час відправки

Смс будуть відправлені конкретного дня у зазначений час. Крім того, ви можете використовувати функцію планування розсилки, щоб смс повідомленнями нагадувати клієнтам про ту чи іншу подію, або заздалегідь запланувати смс привітання.

Читати далі

Зупинка розсилки

У смс повідомленні додається посилання, що дозволяє абоненту відписатися від розсилки. Якщо клієнт переходить за посиланням, тоді його номер автоматично додається до списку “Винятки”.

Читати далі

Звіти про доставку

У докладних звітах про доставку зазначені: статус повідомлення, час отримання, ціна і кількість частин. Згенеровані звіти можна зберегти локально для подальшого аналізу.

Читати далі

Інші можливості »

Відео ePochta SMS

Із чого розпочати кампанію смс розсилок?

Масова розсилка смс – послуга, яка сьогодні швидко розвивається. Вона допоможе вам заощадити час і гроші. Найпростіший спосіб розпочати свою смс кампанію – відправити масові смс повідомлення за допомогою онлайн-сервісу. Неважливо, скільки смс повідомлень ви запланували надіслати, ePochta SMS впорається з будь-якими завданнями.

Початок роботи

1Зареєструйтеся в сервісі і створіть свій аккаунт.
2Завантажте номери телефонів підписчиків або введіть їх вручну.
3Створіть текст повідомлення.
4Натисніть “Надіслати”. Готово! Усі абоненти отримали ваше повідомлення.

ePochta SMS

Сервіс ePochta SMS неймовірно зручний і швидкий. Лише за кілька хвилин ваше повідомлення прийде абоненту у будь-який куточок земної кулі  (швидкість розсилки до 500 повідомлень за секунду). По закінченню розсилки у сервісі генеруються звіти про доставку. Численні особливості відправки смс дозволяють швидко, безпечно і ефективно проводити ваші кампанії.

ePochta SMS розроблено для:
  • Компаній, що підтримують зв’язок зі своїми клієнтами з усього світу
  • Організацій, які за допомогою масової розсилки сповіщають підписчиків про визначні  події або акції
  • Людей, які хочуть постійно бути на зв’язку зі своїми рідними та друзями

 

Молодці!!! Так тримати ;) Читати далі »
Бак Дмитро
ТОВ ЛОЙКО УКРАЇНА
З'явилася необхідність розіслати одне SMS повідомлення 2000 людей. В інтернеті покопався, сервісів подібних дуже багато. Тому що вибрати не знав. Хотілося по-дешевше, і щоб повідомлення до всіх доходили. Зупинив свій вибір на ePochta. Дуже раджу. Повідомлення доходять моментально. Є можливість перегляду звітів. Все чітко і швидко. Читати далі »
Костянтин
Спробуйте ePochta SMS безкоштовно вже сьогодні!

 

Активуйте свій аккаунт і отримайте 10 безкоштовних СМС.