/uk/sms-rozsilka-servis/email2sms-protocol/

Email2SMS – розсилка email повідомлень на мобільні телефони

Функція email2sms дозволяє пересилати email повідомлення з будь-якої електронної адреси на мобільні телефони у вигляді смс повідомлень.

Інструкція з налаштування Email2SMS

Для того, щоб мати можливість створити смс-розсилку шляхом відправлення email повідомлення, необхідно в налаштуваннях аккаунту у пункті «Email інтерфейс включено» обрати “Так” і натиснути кнопку “Зберегти”. Після чого в розділі “Налаштування” з’явиться пункт “Ваш код” із персональним кодом. Нікому не повідомляйте свій код, тому що знаючи його, можна вільно розсилати смс без вашого відома.

Далі необхідно скласти email повідомлення наступним чином:

Тема email повідомлення

На початку поля “Тема”, формуючи email повідомлення, вкажіть отриманий персональний код, потім через пробіл – номери телефонів абонентів, відокремлені комами (без пробілів та інших розділових знаків). Телефони абонентів вказуються у міжнародному форматі, але без “+”, наприклад, так: 380672920388.

Наприклад: ваш_код номер_телефону1,номер_телефону2,номер_телефону3

Тіло (текст) email повідомлення

У тексті email повідомлення зазначається буквене або цифрове ім’я відправника (не довше 11 латинських символів або цифр), розміщене у тег [SENDER] [/ SENDER] і далі без пробілів – сам текст повідомлення, також у тезі [SMS] [/ SMS]. Все що буде знаходиться за межами квадратних дужок – ігнорується.

Наприклад: [SENDER]ім’я відправника[/SENDER][SMS]текст смс-повідомлення[/SMS].

Адресат email повідомлення

Сформоване email повідомлення слід надсилати на адресу sms@atomic.center

Вартість відправлення смс повідомлення через шлюз аналогічна вартості відправки смс з панелі ePochta SMS (або інший вартості щодо якої була досягнута домовленість).

З'явилася необхідність розіслати одне SMS повідомлення 2000 людей. В інтернеті покопався, сервісів подібних дуже багато. Тому що вибрати не знав. Хотілося по-дешевше, і щоб повідомлення до всіх доходили. Зупинив свій вибір на ePochta. Дуже раджу. Повідомлення доходять моментально. Є можливість перегляду звітів. Все чітко і швидко. Читати далі »
Костянтин
Про існування цієї програми для розсилки СМС ми дізналися у вересні 2011 року. Тоді ж оплатили вартість програми і почали працювати. Жодного разу не пошкодували! Більш ніж за два роки інтенсивного використання не було жодного збою - навпаки, з'явилася нова версія програми, яка була нам надана безкоштовно. Читати далі »
Харит Антон
Спробуйте ePochta SMS безкоштовно вже сьогодні!

 

Активуйте свій аккаунт і отримайте 10 безкоштовних СМС.