/uk/sms-rozsilka-servis/port-smpp/

SMPP протокол

ePochta SMS дозволяє користувачам підключатися до шлюзу через SMPP ( Short Message Peer-to-Peer ) протокол. Цей тип підключення вимагає наявності спеціального програмного забезпечення.

SMPP залишається постійно підключеним до шлюзу ePochta SMS, що дає йому перевагу над HTTP API. Немає необхідності щоразу підключатися повторно! Таким чином SMPP протокол значно збільшує швидкість відправки смс.

З’єднання SMPP найкраще підійде для компаній, яким потрібен надійний, високошвидкісний канал для проведення смс кампаній. SMPP підтримує передачу текстових, бінарних, Юнікод та флеш повідомлень.

Ми рекомендуємо використовувати спрощений варіант API для відправки одиничного смс повідомлення, тому що дане API не потребує спеціальних налаштувань, є простішим в інтеграції і досить швидко відправляє поодинокі повідомлення.

Перед початком роботи з SMPP протоколом, вам необхідно зареєструватися та надіслати email повідомлення із запитом на підключення, вказавши вашу IP адресу (IP адреса не повинна бути динамічною) на email адресу:  ks@atompark.com.

Під час підключення до SMPP можлива договірна ціна на смс повідомлення. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання більш докладної інформації!

Технічне рішення для SMPP сервера

Наша компанія вивчила безліч рішень, які реалізують роботу сервера SMPP . Ми обрали найкращий open source варіант: Kannel. Крім того, ми підготували детальну інструкцію з встановлення та налаштування Kannel для роботи з нашими серверами.

Молодці!!! Так тримати ;) Читати далі »
Бак Дмитро
ТОВ ЛОЙКО УКРАЇНА
З'явилася необхідність розіслати одне SMS повідомлення 2000 людей. В інтернеті покопався, сервісів подібних дуже багато. Тому що вибрати не знав. Хотілося по-дешевше, і щоб повідомлення до всіх доходили. Зупинив свій вибір на ePochta. Дуже раджу. Повідомлення доходять моментально. Є можливість перегляду звітів. Все чітко і швидко. Читати далі »
Костянтин
Спробуйте ePochta SMS безкоштовно вже сьогодні!

 

Активуйте свій аккаунт і отримайте 10 безкоштовних СМС.