/uk/upravlinnya-pidpysnykami-programma/

Subscription Manager

Програма для управління списками передплатників

ePochta Subscription Manager

Оновлюйте списки розсилки автоматично

Subscription Manager може автоматизувати процеси передплати та відписки клієнтів на розсилки. Програма працює з запитами на передплату та відписку від розсилки, додає або видаляє передплатників зі списку розсилки.

ePochta Subscription Manager обробляє будь-яке джерело, наприклад, локальні файли, форми підписки або вхідні повідомлення з електронної пошти.

Переваги продукту

icontexto-aurora-folders-contacts_8740

Цільові списки

Синхронізуйте списки:

  • Працюючи з вхідною поштою
  • Працюючи з формами підписки
  • Додаючи/видаляючи email адреси з файлу

Читати далі

alert_2756

Сповіщення
Створюйте повідомлення згідно діям користувачів. Запит на підтвердження підписки буде відправлений автоматично після підписки користувача, якщо підтвердження потрібно.

Читати далі

kworldclock_1164

Робота 24/7
Як тільки ви створили проект, він буде виконуватись кожного разу при запуску програми. Налаштуйте запуск програми одночасно з початком роботи комп’ютера. Таким чином ваші списки завжди будуть оновленими.

Читати далі

Інші можливості »

Як почати роботу з ePochta Subscription Manager

ePochta Subscription Manager розроблений для автоматизації роботи зі списками. Одного разу налаштувавши проект і правила, вони працюватимуть при кожному запуску програми. Завантажте пробну версію і оцініть програму – залиште ручну роботу зі списками в минулому!

ePochta Subscription Manager

Програма працює з проектами. Ви можете створити так багато проектів, як вам необхідно. Кожен проект має свій список розсилки і правила. Вам необхідно вибрати, яким чином ваш список буде оновлюватися. Вкажіть шлях до джерела списку email адрес і створюйте правила для своїх проектів.

Зауважте, що Subscription Manager працює з формами підписки. Якщо ви хочете використовувати такі форми підписки для додавання користувачів до свого списку, не забудьте помістити необхідні скрипти на свій сайт.

Програма може працювати з необмеженою кількістю списків розсилки. Якщо вам необхідно, ви можете зупинити виконання правил, редагувати або видаляти проекти в будь-який час. Subscription Manager має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ви швидко розберетеся з її управлінням.

Із завданнями, які необхідні мені, Subscription Manager справляється просто чудово. Загальне враження від програми відмінне. Я вважаю це гарним вкладення грошей. Я вже і забув, що колись самостійно слідкував за підписками та відписками клієнтів. Тепер за мене це робить програма, якій я можу довіритися у повній мірі. Читати далі »
Сташук Василь
Купила програму минулого тижня. Пощастило придбати з гарною знижкою. Дозволяє автоматизувати купу рутинних дій. Спасибі автору. До речі, саппорт на висоті! Читати далі »
Філоненко Лариса
Почнiть використовувати Subscription Manager вже сьогоднi!

 

Процес підписки стане повністю автоматизованим!
Завантажуйте нову версiю прямо зараз!