/uk/upravlinnya-pidpysnykami-programma/mozhlyvosti/

Subscription Manager

Програма для управління списками передплатників

Можливості Subscription Manager

Автоматизація процесу відписки/підписки

З ePochta Subscription Manager ваші списки розсилки завжди будуть актуальними. Програма синхронізує поточні списки розсилки з новими електронними адресами наступним чином:

 • Через вхідні email повідомлення
  Працюючи з Subscription Manager, встановіть правила для обробки вхідної пошти, задавши ключові слова в темі для пошуку. Таким чином програма буде знати, які електронні адреси потрібно перевірити і знайти запити на підписку/відписку. Наприклад, якщо були отримані листи з темою “Додати “, Subscription Manager автоматично внесе електронні адреси відправників в ваш список розсилки. Той же принцип використовується і для відписки одержувачів .
 • Через форми підписки на веб- сайті
  Програма знаходить електронні адреси через спеціальні форми підписки/відписки розміщені на вашому веб-сайті. Для цього необхідно встановити необхідні скрипти і форми, а потім вказати посилання на скрипти в правилах програми.
  Subscription Manager підключає форму, знаходить певні адреси і додає їх в потрібний список розсилки.
 • Через локальні файли
  Якщо список електронних адрес, які ви хочете видалити або додати розташований на локальному файлі, вкажіть шлях до цього файлу в проекті Subscription Manager. Програма знайде цей файл і виконає задані дії .

Автоматичні повідомлення

Програма дозволяє відправляти передплатникам автоматичні повідомлення про статуси їх запитів. Ви можете заздалегідь створити електронні листи для всіх статусів і дій клієнта. А Subscription Manager автоматично відправить у відповідь потрібне сповіщення новому передплатнику або клієнту, що відписався.

Керування списками

Subscription Manager підтримує такі типи файлів: *.csv і *.txt, програми MS Office, MS Outlook та інші. Більш того, програма дозволяє завантажувати будь-яку кількість електронних адрес.

Цілодобова робота

Створені проекти та правила застосовуються автоматично. Налаштуйте програму на автозапуск при включенні комп’ютера, і вона буде працювати у фоновому режимі. Ваші списки розсилки завжди будуть актуальними.

Експорт списків

Списки розсилки можна зберегти в такі файли:

 • Буфер обміну
 • Текстовий файл
 • MS Office (Word, Excel)
 • Open Office (Writer, Calc)
 • Програми ePochta
Купила програму минулого тижня. Пощастило придбати з гарною знижкою. Дозволяє автоматизувати купу рутинних дій. Спасибі автору. До речі, саппорт на висоті! Читати далі »
Філоненко Лариса
Із завданнями, які необхідні мені, Subscription Manager справляється просто чудово. Загальне враження від програми відмінне. Я вважаю це гарним вкладення грошей. Я вже і забув, що колись самостійно слідкував за підписками та відписками клієнтів. Тепер за мене це робить програма, якій я можу довіритися у повній мірі. Читати далі »
Сташук Василь
Почнiть використовувати Subscription Manager вже сьогоднi!

 

Процес підписки стане повністю автоматизованим!
Завантажуйте нову версiю прямо зараз!